Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
29.07.2019 18:30 2 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
05.08.2019 18:30 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
10.08.2019 18:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:3
17.08.2019 19:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:0
24.08.2019 18:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 3:2
02.09.2019 20:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
16.09.2019 17:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
23.09.2019 20:00 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5
10.10.2019 16:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
05.10.2019 18:00 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:1
20.10.2019 15:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
09.11.2019 12:15 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
23.11.2019 14:30 16 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
30.11.2019 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
07.12.2019 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 19 кръг
почива
22.02.2020 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
29.02.2020 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
04.03.2020 22 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
07.03.2020 23 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
14.03.2020 24 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
21.03.2020 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.04.2020 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
11.04.2020 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
18.04.2020 28 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
25.04.2020 29 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 16:00 1-ви мач Д Спартак (Плевен) 4:3
Втори кръг (1/8 финали)
04.12.2019 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2019 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
03.07.2019 18:30 - Д Теута (Драч, Албания, 1) 0:2
06.07.2019 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
09.07.2019 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 3:1
12.07.2019 10:30 - Д Борец (Велес, Северна Македония, 1) 1:1
26.07.2019 18:00 - Д Работнички (Скопие, Македония, 1) 3:1