V кръг
31 август 2019, събота, 18:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Оборище (Панагюрище)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Септември (Симитли)-:-
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
VI кръг
7 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Надежда (Доброславци)-:-
Оборище (Панагюрище) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)-:-
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)-:-
VII кръг
14 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Банско (Банско) - Миньор (Перник)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Септември (Симитли)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище)-:-
VIII кръг
21 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Банско (Банско)-:-
Надежда (Доброславци) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)-:-
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
IX кръг
28 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Надежда (Доброславци)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)-:-
X кръг
5 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)-:-
Оборище (Панагюрище) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Надежда (Доброславци) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Септември (Симитли) - Банско (Банско)-:-
XI кръг
12 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)-:-
Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)-:-
XII кръг
19 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Надежда (Доброславци) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско)-:-
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)-:-
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)-:-
XIII кръг
2 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)-:-
Банско (Банско) - Надежда (Доброславци)-:-
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
XIV кръг
9 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Банско (Банско)-:-
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Чавдар (Етрополе)-:-
Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
XV кръг
16 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Надежда (Доброславци)-:-
XVI кръг
23 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско)-:-
Надежда (Доброславци) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
XVII кръг
30 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)-:-
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Надежда (Доброславци)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)-:-
XVIII кръг
:
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Миньор (Перник) - Надежда (Доброславци)-:-
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)-:-
XIX кръг
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)-:-
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
XX кръг
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Оборище (Панагюрище) - Надежда (Доброславци)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
XXI кръг
Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Оборище (Панагюрище)-:-
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Надежда (Доброславци) - Септември (Симитли)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Миньор (Перник)-:-
XXII кръг
Беласица (Петрич) - Надежда (Доброславци)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)-:-
Септември (Симитли) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско (Банско)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна)-:-
XXIII кръг
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)-:-
Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Оборище (Панагюрище)-:-
Банско (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич)-:-
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
XXIV кръг
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Миньор (Перник) - Банско (Банско)-:-
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)-:-
XXV кръг
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич)-:-
Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Надежда (Доброславци)-:-
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)-:-
XXVI кръг
Надежда (Доброславци) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
XXVII кръг
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)-:-
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Оборище (Панагюрище)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Надежда (Доброславци)-:-
Банско (Банско) - Септември (Симитли)-:-
XXVIII кръг
Спортист 2009 (Своге) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)-:-
XXIX кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Надежда (Доброславци)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)-:-
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)-:-
XXX кръг
Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)-:-
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Надежда (Доброславци) - Банско (Банско)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)-:-
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)-:-
XXXI кръг
Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)-:-
Банско (Банско) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)-:-
Чавдар (Етрополе) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
XXXII кръг
Перун 1978 (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Оборище (Панагюрище) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)-:-
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)-:-
Надежда (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
XXXIII кръг
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)-:-
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)-:-
Банско (Банско) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Ботев 1937 (Ихтиман) - Надежда (Доброславци)-:-
XXXIV кръг
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)-:-
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)-:-
Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище)-:-
Надежда (Доброславци) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)-:-