I кръг
8 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли)-:-
Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)-:-
Миньор (Перник) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)-:-
II кръг
15 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Банско (Банско) - Миньор (Перник)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич)-:-
III кръг
22 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Миньор (Перник) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Банско (Банско)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)-:-
IV кръг
29 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Пирин (Благоевград)-:-
Банско (Банско) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)-:-
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
V кръг
6 октомври 2019, неделя, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)-:-
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Перун 1978 (Кресна)-:-
VI кръг
13 октомври 2019, неделя, 11:30 ч:
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)-:-
VII кръг
20 октомври 2019, неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич)-:-
Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско)-:-
VIII кръг
3 ноември 2019, неделя, 11:30 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
IX кръг
10 ноември 2019, неделя, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)-:-
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
X кръг
17 ноември 2019, неделя, 11:30 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Банско (Банско)-:-
Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
XI кръг
24 ноември 2019, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (Симитли)-:-
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
XII кръг
:
Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)-:-
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Миньор (Перник)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
XIII кръг
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Миньор (Перник) - Банско (Банско)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
XIV кръг
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)-:-
Банско (Банско) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)-:-
XV кръг
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)-:-
Пирин (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Банско (Банско)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)-:-
XVI кръг
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Банско (Банско) - Пирин (Благоевград)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница)-:-
XVII кръг
Перун 1978 (Кресна) - Септември (Симитли)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)-:-
Пирин (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)-:-
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
XVIII кръг
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Банско (Банско) - Перун 1978 (Кресна)-:-
XIX кръг
Банско (Банско) - Септември (Симитли)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)-:-
XX кръг
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)-:-
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско (Банско)-:-
XXI кръг
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)-:-
Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)-:-
Пирин 2001 (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
XXII кръг
Септември (Симитли) - Пирин 2001 (Благоевград)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)-:-
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)-:-
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)-:-