Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
07.06.2018 18:00 1-ви мач Г Национал (София) 3:1
10.06.2018 18:00 реванш Д Национал (София) 6:1
1/4 финали
16.06.2018 10:30 1-ви мач Д ДИТ Спорт (София) 1:0
19.06.2018 18:00 реванш Г ДИТ Спорт (София) -:-
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 15:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:0
09.09.2017 11:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 7:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 4:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
22.09.2017 11:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0
30.09.2017 11:00 6 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 16:0
04.10.2017 11:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 5:0
07.10.2017 11:00 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 10:0
14.10.2017 11:00 9 кръг Г Славия 1913 (София) 4:1
- 10 кръг
почива
31.10.2017 13:00 11 кръг Д Септември (София) 6:0
28.10.2017 11:00 12 кръг Г Миньор (Перник) 5:0
04.11.2017 11:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 6:0
11.11.2017 11:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица) 7:1
24.11.2017 11:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:0
02.12.2017 11:00 17 кръг Д Национал (София) 4:0
24.02.2018 11:00 18 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:0
13.03.2018 15:00 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
10.03.2018 11:00 20 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
17.03.2018 11:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
21.03.2018 13:00 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0
18.04.2018 16:00 23 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 12:0
31.03.2018 11:00 24 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 8:0
04.04.2018 11:00 25 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
14.04.2018 11:00 26 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
- 27 кръг
почива
25.04.2018 11:00 28 кръг Г Септември (София) 10:1
28.04.2018 11:00 29 кръг Д Миньор (Перник) 9:0
05.05.2018 11:00 30 кръг Г Левски Раковски (София) 8:1
12.05.2018 11:00 31 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0*
18.05.2018 13:00 32 кръг Г Витоша (Бистрица) 6:0
25.05.2018 11:00 33 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:0
30.05.2018 11:00 34 кръг Г Национал (София) 3:4