Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
07.06.2018 10:30 1-ви мач Д Аристон (Русе) 0:2
10.06.2018 10:30 реванш Г Аристон (Русе) 4:1
1/4 финали
16.06.2018 10:30 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
19.06.2018 10:30 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 11:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
09.09.2017 11:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
13.09.2017 11:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
16.09.2017 11:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 10:0
23.09.2017 11:00 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 12:0
30.09.2017 11:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:2
04.10.2017 11:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 7:0
- 8 кръг
почива
14.10.2017 11:00 9 кръг Д Левски (София) 1:4
21.10.2017 11:00 10 кръг Г Септември (София) 3:0
15.11.2017 11:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 6:0
28.10.2017 11:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
02.11.2017 11:00 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
11.11.2017 10:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица) 7:0
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
25.11.2017 11:00 16 кръг Г Национал (София) 1:2
02.12.2017 11:00 17 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
24.02.2018 10:30 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
13.03.2018 13:30 19 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
10.03.2018 11:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
17.03.2018 11:00 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
21.03.2018 11:00 22 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 14:0
18.04.2018 16:00 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
31.03.2018 11:00 24 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
- 25 кръг
почива
14.04.2018 11:00 26 кръг Г Левски (София) 2:1
21.04.2018 11:00 27 кръг Д Септември (София) 2:1
25.04.2018 11:00 28 кръг Г Миньор (Перник) 8:1
28.04.2018 11:00 29 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
05.05.2018 11:00 30 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0*
12.05.2018 11:00 31 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:0
19.05.2018 11:00 32 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:1
26.05.2018 11:00 33 кръг Д Национал (София) 0:4
30.05.2018 18:00 34 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:2