Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-19 18:30 1 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
2020-08-15 18:00 2 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:1
2020-08-22 18:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:1
2020-08-29 18:00 4 кръг Д Интер (Добрич) 5:0
2020-09-12 17:00 5 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:0
2020-09-20 17:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
2020-09-26 16:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:1
2020-10-04 16:00 8 кръг Г Дунав (Русе) 1:3
2020-10-10 16:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:1
2020-10-18 16:00 10 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 6:1
2020-10-25 15:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
2020-10-31 14:00 12 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:0
2020-11-07 14:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-11-15 14:00 14 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 8:0
2020-11-21 14:00 15 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:3
2021-02-27 14:00 16 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
2021-03-03 15:00 17 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:0
2021-03-06 15:00 18 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:0
2021-03-14 15:30 19 кръг Г Интер (Добрич) 2:1
2021-03-20 15:00 20 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 7:0
2021-03-28 15:00 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
2021-04-10 16:00 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
2021-04-17 16:00 23 кръг Д Дунав (Русе) 1:1
2021-04-25 16:00 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:2
2021-05-01 17:00 25 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 5:0
2021-05-05 18:00 26 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:2
2021-05-08 17:00 27 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 28 кръг
почива
2021-05-23 17:00 29 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2020-09-30 16:00 1-ви мач Д Созопол (Созопол) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище, Финал
2020-09-05 17:00 1-ви мач Г Черноломец 1919 (Попово) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-29 18:30 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
2020-11-03 16:00 - Г Черно море (Варна) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-02-06 15:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 0:0
2021-02-13 15:00 - Г Мълния (Климент) 5:1
2021-02-20 14:00 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 1:3