Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 19:30 1 кръг Д Поморие (Поморие) 0:1
27.07.2019 20:00 2 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
03.08.2019 19:30 3 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
10.08.2019 18:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
17.08.2019 19:00 5 кръг Д Септември (София) 0:1
25.08.2019 19:30 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:4
31.08.2019 19:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:2
14.09.2019 18:00 8 кръг Д Кариана (Ерден) 1:0
20.09.2019 18:30 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
30.09.2019 18:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
06.10.2019 18:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
18.10.2019 16:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
24.10.2019 18:00 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:2
31.10.2019 15:00 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:0
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
23.11.2019 14:30 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0*
30.11.2019 15:00 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:6
07.12.2019 14:00 18 кръг Г Поморие (Поморие) 0:0
16.02.2020 14:00 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
22.02.2020 14:00 20 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
- 21 кръг
почива
07.03.2020 14:00 22 кръг Г Септември (София) 0:4
14.03.2020 15:30 23 кръг Д Литекс (Ловеч) анл.
21.03.2020 17:00 24 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
04.04.2020 25 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
11.04.2020 26 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
18.04.2020 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
25.04.2020 28 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
29.04.2020 29 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) анл.
02.05.2020 30 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
09.05.2020 31 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
13.05.2020 32 кръг Д Спартак (Плевен) анл.
16.05.2020 33 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
23.05.2020 34 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) анл.
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 1-ви мач Г Върбица 2006 (Бенковски) 4:1
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 18:00 1-ви мач Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.06.2019 10:30 - Г Черно море (Варна) 0:6
29.06.2019 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
04.07.2019 10:30 - Г Черно море (Варна) 1:1
13.07.2019 10:30 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2020 13:00 - Г Черно море (Варна) 1:1
18.01.2020 13:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
22.01.2020 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
25.01.2020 13:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:2
06.02.2020 11:30 - Г Черно море (Варна) 0:2
28.02.2020 14:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1