Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-08 20:00 1 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:0
2020-08-16 18:00 2 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:2
2021-02-20 14:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
2020-08-29 18:00 4 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:1
2020-09-12 17:00 5 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-09-19 17:00 6 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
2020-09-26 14:00 7 кръг Д Дунав (Русе) 3:0
2020-10-03 16:00 8 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
2020-10-11 16:00 9 кръг Г Устрем Д (Дончево) 4:1
2020-10-17 16:00 10 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 5:2
2020-10-25 15:00 11 кръг Г Интер (Добрич) 4:1
2020-10-31 14:00 12 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 7:0
2020-11-08 14:00 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
2020-11-14 14:00 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
2020-11-21 14:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
2021-02-28 14:00 16 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 5:0
2021-03-31 15:00 17 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 5:1
2021-03-08 15:00 18 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:4
2021-03-13 15:00 19 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
- 20 кръг
почива
2021-03-27 15:00 21 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-04-10 16:00 22 кръг Г Дунав (Русе) 0:1
2021-04-17 16:00 23 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 3:0
2021-04-24 18:00 24 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:1
2021-05-01 17:00 25 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:0
2021-05-05 18:00 26 кръг Д Интер (Добрич) 6:1
2021-05-08 17:00 27 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
2021-05-16 17:00 28 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2020-09-30 16:00 1-ви мач Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0*
Първи кръг (1/16 финали)
2020-10-22 15:00 1-ви мач Д Септември (София) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
2021-03-04 14:00 1-ви мач Г Ботев (Враца) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич, Първи кръг
2020-09-05 17:00 1-ви мач Д Септември 98 (Тервел) 3:0
Област Добрич, Втори кръг
2020-09-10 19:00 1-ви мач Д Устрем Д (Дончево) 3:2
Област Добрич, Финал
2020-09-16 17:00 1-ви мач Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 6:0
Поток Варна/Добрич/Шумен, Първи кръг
2020-10-07 16:00 1-ви мач Д Шумен 2007 (Шумен) 3:0*
Поток Варна/Добрич/Шумен, Финал
2020-10-14 16:00 1-ви мач Г Спартак 1918 (Варна) 0:0
(4:2)
Североизточна България, Финал
2021-03-21 14:00 1-ви мач Г Дунав (Русе) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-15 18:00 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 2:2
2020-07-24 18:00 - Д Черно море (Варна) 1:5
2020-07-30 19:30 - Д Тополи 2010 (Тополи) 2:0
2020-08-13 18:00 - Г Черно море (Варна) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-23 13:30 - Д Ботев (Враца) 0:2
2021-02-03 11:00 - Д Черно море (Варна) 1:4