Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-09 18:00 1 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:3
2020-08-15 18:00 2 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:1
2020-08-23 18:00 3 кръг Г Интер (Добрич) 5:2
2020-08-29 18:00 4 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
2020-09-13 17:00 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
2020-09-20 17:00 6 кръг Г Дунав (Русе) 1:1
2020-09-26 16:00 7 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
2020-10-04 16:00 8 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:1
2020-10-10 16:00 9 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:0
2020-10-18 16:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:1
2020-10-24 15:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 7:1
2020-11-01 14:00 12 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-11-07 14:00 13 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 6:0
2020-11-14 14:00 14 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
2020-11-21 14:00 15 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 1:2
2021-02-27 14:00 16 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:1
2021-03-03 15:00 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:0
2021-03-06 15:00 18 кръг Д Интер (Добрич) 5:0
2021-03-13 15:00 19 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:1
2021-03-21 15:00 20 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
2021-03-27 15:00 21 кръг Д Дунав (Русе) 1:0
2021-04-10 16:00 22 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
2021-04-17 16:00 23 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:0
2021-04-25 16:00 24 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 4:0
2021-05-01 17:00 25 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0
2021-05-05 17:00 26 кръг Г Ботев (Нови пазар) 4:1
- 27 кръг
почива
2021-05-16 17:00 28 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич, Първи кръг
2020-09-05 17:00 1-ви мач Г Черноморец (Балчик) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-31 16:00 - Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:0
2021-02-07 14:00 - Г Доростол-Светкавица (Силистра) 3:1
2021-02-14 12:00 - Г Добруджа 1919 /юн.ст./ (Добрич) анл.
2021-02-21 14:00 - Д Ботев (Нови пазар) 2:0