Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-09 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
2020-08-15 18:00 2 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
2020-08-22 18:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
2020-08-30 18:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:4
2020-09-12 17:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:0
2020-09-20 17:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
2020-09-26 16:00 7 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:1
2020-10-04 16:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-10-10 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 7:1
2020-10-17 16:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:5
2020-10-24 15:00 11 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
2020-11-01 14:00 12 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:3
2020-11-07 14:00 13 кръг Д Дунав (Русе) 6:1
2020-11-14 14:00 14 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
2020-11-21 14:00 15 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:1
2021-02-28 14:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
2021-03-03 15:00 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
2021-03-06 15:00 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
2021-03-13 15:00 19 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:1
2021-03-21 15:00 20 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:0
2021-04-03 14:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
2021-04-10 16:00 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
- 23 кръг
почива
2021-04-25 16:00 24 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-05-01 17:00 25 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
2021-05-05 17:00 26 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:1
2021-05-08 17:00 27 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
2021-05-15 17:00 28 кръг Г Дунав (Русе) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Г Интер (Добрич) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен, Финал
2020-09-02 17:00 1-ви мач Д Ботев (Нови пазар) 7:0
Поток Варна/Добрич/Шумен, Първи кръг
2020-10-07 16:00 1-ви мач Г Черноморец (Балчик) 0:3*
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-18 18:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-16 11:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:6
2021-01-24 14:00 - Г Черно море /юн.ст./ (Варна) 1:1
2021-01-30 14:00 - Г Дунав (Русе) 2:4
2021-02-06 14:00 - Д Ботев (Нови пазар) 5:3
2021-02-14 14:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) анл.