Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-19 18:30 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
2020-08-16 18:00 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:2
2020-08-22 18:00 3 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:1
2020-08-30 18:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:4
2020-09-12 17:00 5 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:1
2020-09-20 17:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-09-26 16:00 7 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
2020-10-03 16:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:2
2020-10-10 16:00 9 кръг Д Дунав (Русе) 2:4
2020-10-17 16:00 10 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:3
2020-10-24 15:00 11 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:2
2020-10-31 14:00 12 кръг Д Интер (Добрич) 3:2
2020-11-07 14:00 13 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:1
2020-11-29 14:00 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
2020-11-21 14:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:1
2021-02-27 14:00 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
2021-03-03 15:00 17 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:0
2021-03-07 15:00 18 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:0
2021-03-14 15:00 19 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
2021-03-20 15:00 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:0
- 21 кръг
почива
2021-04-11 16:00 22 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-04-17 16:00 23 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:3
2021-04-24 16:00 24 кръг Г Дунав (Русе) 0:2
2021-04-11 16:00 25 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:3
2021-05-05 17:00 26 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:0
2021-05-09 17:00 27 кръг Г Интер (Добрич) -:-
2021-05-15 17:00 28 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Силистра, Финал
2020-09-06 17:00 1-ви мач Д Добруджа (Ситово) 5:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище, Първи кръг
2020-10-14 16:00 1-ви мач Г Дунав (Русе) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-31 10:00 - Г Устрем Д (Дончево) 1:5
2021-02-07 14:00 - Д Септември 98 (Тервел) 1:3
2021-02-14 14:30 - Г Интер (Добрич) анл.