Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-08 20:00 1 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
2020-08-16 18:00 2 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
2020-08-23 18:00 3 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:1
2020-08-30 18:00 4 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 4:1
2020-09-13 17:00 5 кръг Г Интер (Добрич) 9:2
2020-09-20 17:00 6 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0
2020-09-26 16:00 7 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
2020-10-04 16:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
2020-10-10 16:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
2020-10-18 16:00 10 кръг Г Дунав (Русе) 3:0
2020-10-25 15:00 11 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
2020-11-12 20:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
2020-11-08 14:00 13 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:1
2020-11-15 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-11-22 14:00 15 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-02-28 14:00 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:5
2021-03-03 15:00 17 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:0
2021-03-07 15:00 18 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:0
2021-03-13 15:00 19 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:2
2021-03-21 15:00 20 кръг Д Интер (Добрич) 6:1
2021-03-28 15:00 21 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:2
2021-04-11 16:00 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
2021-04-17 16:00 23 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:0
2021-04-25 16:00 24 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
2021-05-01 17:00 25 кръг Д Дунав (Русе) 2:2
2021-05-05 17:00 26 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 4:1
2021-05-09 17:00 27 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
2021-05-15 17:00 28 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 29 кръг
почива
2021-05-30 17:00 30 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище, Финал
2020-09-05 17:00 1-ви мач Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище, Първи кръг
2020-10-14 16:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 III (Разград) 3:0*
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище, Финал
2020-10-21 19:15 1-ви мач Г Дунав (Русе) 1:1
(1:3)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-18 18:00 - Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-31 14:00 - Д Академик (Свищов) 5:1
2021-02-06 15:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
2021-02-13 14:00 - Г Дунав (Русе) 3:2
2021-02-20 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 0:2