Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-09 18:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-08-16 18:00 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:1
2021-02-20 14:00 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:1
2020-08-30 18:00 4 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 4:1
2020-09-13 17:00 5 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:2
2020-09-20 17:00 6 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
2020-09-27 16:00 7 кръг Г Интер (Добрич) 3:0
2020-10-02 20:30 8 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 6:0
2020-11-18 14:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
2020-10-18 16:00 10 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:0
2020-10-25 15:00 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
2020-11-12 20:00 12 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:0
2021-02-13 14:00 13 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:0
2020-11-25 14:00 14 кръг Г Дунав (Русе) 1:0
2020-11-21 14:00 15 кръг Д Ботев (Нови пазар) 6:1
- 16 кръг
почива
2021-03-03 15:00 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-03-08 15:00 18 кръг Д Черноморец (Балчик) 4:1
2021-03-14 15:00 19 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:2
2021-03-21 15:00 20 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:1
2021-04-03 14:00 21 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:2
2021-04-11 16:00 22 кръг Д Интер (Добрич) 10:0
2021-04-18 16:00 23 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:3
2021-04-25 16:00 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
2021-05-01 17:00 25 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
2021-05-05 18:00 26 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
2021-05-09 17:00 27 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
2021-05-16 17:00 28 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Д Дунав (Русе) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Разград, Първи кръг
2020-09-06 17:00 1-ви мач Д Кубрат 2016 (Кубрат) 6:1
Област Разград, Финал
2020-09-23 19:00 1-ви мач Д Миньор 2012 (Сеново) 4:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище, Първи кръг
2020-10-14 16:00 1-ви мач Д Черноломец 1919 (Попово) 0:3*
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-29 18:30 - Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-27 14:00 - Д Атлетик (Куклен) 3:1
2021-01-28 14:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
2021-01-30 14:30 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:2
2021-02-02 14:30 - Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0