IX кръг
3 октомври 2022, понеделник, 16:00 ч:
Боруна (Царева ливада) - Ботев II (Враца)-:-
X кръг
8 октомври 2022, събота, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Дреновец (Дреновец)-:-
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Ботев II (Враца) - Павликени (Павликени)-:-
Левски 2007 (Левски) - Боруна (Царева ливада)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Партизан (Червен бряг)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Вихър (Славяново)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)-:-
XI кръг
15 октомври 2022, събота, 16:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Партизан (Червен бряг) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Боруна (Царева ливада) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев II (Враца)-:-
Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов)-:-
XII кръг
22 октомври 2022, събота, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)-:-
Ботев II (Враца) - Дреновец (Дреновец)-:-
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Боруна (Царева ливада)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)-:-
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)-:-
XIII кръг
29 октомври 2022, събота, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Боруна (Царева ливада) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Дреновец (Дреновец) - Левски 2007 (Левски)-:-
Академик (Свищов) - Ботев II (Враца)-:-
XIV кръг
5 ноември 2022, събота, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев II (Враца)-:-
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Дреновец (Дреновец)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Павликени (Павликени)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Боруна (Царева ливада)-:-
Севлиево (Севлиево) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)-:-
XV кръг
12 ноември 2022, събота, 14:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Вихър (Славяново)-:-
Боруна (Царева ливада) - Севлиево (Севлиево)-:-
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Дреновец (Дреновец) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Ботев II (Враца) - Левски 2007 (Левски)-:-
V кръг
ненасрочен:
Локомотив (Горна Оряховица) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
XVI кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски)-:-
Ботев II (Враца) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Дреновец (Дреновец) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)-:-
Боруна (Царева ливада) - Вихър (Славяново)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Партизан (Червен бряг)-:-
XVII кръг
ненасрочен:
Ювентус 95 (Малчика) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Партизан (Червен бряг) - Боруна (Царева ливада)-:-
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)-:-
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Дреновец (Дреновец)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Академик (Свищов)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев II (Враца)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)-:-
XVIII кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Ботев II (Враца) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Дреновец (Дреновец) - Севлиево (Севлиево)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново)-:-
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)-:-
Боруна (Царева ливада) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
XIX кръг
ненасрочен:
Боруна (Царева ливада) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Павликени (Павликени)-:-
Партизан (Червен бряг) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Вихър (Славяново) - Дреновец (Дреновец)-:-
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Ботев II (Враца)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
XX кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Ботев II (Враца) - Севлиево (Севлиево)-:-
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)-:-
Дреновец (Дреновец) - Партизан (Червен бряг)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Павликени (Павликени) - Боруна (Царева ливада)-:-
XXI кръг
ненасрочен:
Павликени (Павликени) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Боруна (Царева ливада) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Дреновец (Дреновец)-:-
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)-:-
Вихър (Славяново) - Ботев II (Враца)-:-
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
XXII кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)-:-
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)-:-
Ботев II (Враца) - Партизан (Червен бряг)-:-
Академик (Свищов) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Дреновец (Дреновец) - Боруна (Царева ливада)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)-:-
XXIII кръг
ненасрочен:
Янтра (Полски Тръмбеш) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Павликени (Павликени) - Дреновец (Дреновец)-:-
Боруна (Царева ливада) - Академик (Свищов)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Ботев II (Враца)-:-
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)-:-
Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
XXIV кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Вихър (Славяново)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг)-:-
Левски 2007 (Левски) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Ботев II (Враца) - Боруна (Царева ливада)-:-
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)-:-
Дреновец (Дреновец) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
XXV кръг
ненасрочен:
Дреновец (Дреновец) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)-:-
Павликени (Павликени) - Ботев II (Враца)-:-
Боруна (Царева ливада) - Левски 2007 (Левски)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Партизан (Червен бряг) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Вихър (Славяново) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)-:-
XXVI кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Севлиево (Севлиево)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Партизан (Червен бряг)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Боруна (Царева ливада)-:-
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)-:-
Ботев II (Враца) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Академик (Свищов) - Дреновец (Дреновец)-:-
XXVII кръг
ненасрочен:
Академик (Свищов) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Дреновец (Дреновец) - Ботев II (Враца)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски)-:-
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Боруна (Царева ливада) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)-:-
XXVIII кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново)-:-
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Боруна (Царева ливада)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Левски 2007 (Левски) - Дреновец (Дреновец)-:-
Ботев II (Враца) - Академик (Свищов)-:-
XXIX кръг
ненасрочен:
Ботев II (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)-:-
Дреновец (Дреновец) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Павликени (Павликени) - Етър ВТ II (Велико Търново)-:-
Боруна (Царева ливада) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Севлиево (Севлиево)-:-
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)-:-
XXX кръг
ненасрочен:
ОФК Локомотив (Мездра) - Партизан (Червен бряг)-:-
Вихър (Славяново) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Севлиево (Севлиево) - Боруна (Царева ливада)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)-:-
Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Дреновец (Дреновец)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)-:-
Левски 2007 (Левски) - Ботев II (Враца)-:-