II кръг |
8 септември 2024, неделя, 17:00 ч: |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
III кръг |
14 септември 2024, събота, 17:00 ч: |
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Академик (Свищов) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Ком (Берковица) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
IV кръг |
21 септември 2024, събота, 17:00 ч: |
Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица) | -:- |
Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени) | -:- |
V кръг |
28 септември 2024, събота, 17:00 ч: |
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Ком (Берковица) - Вихър (Славяново) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
VI кръг |
5 октомври 2024, събота, 16:00 ч: |
Вихър (Славяново) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Ком (Берковица) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов) | -:- |
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
VII кръг |
12 октомври 2024, събота, 16:00 ч: |
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Ком (Берковица) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново) | -:- |
VIII кръг |
26 октомври 2024, събота, 16:00 ч: |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Павликени (Павликени) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов) | -:- |
IX кръг |
2 ноември 2024, събота, 14:30 ч: |
ОФК Локомотив (Мездра) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени) | -:- |
Ком (Берковица) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Вихър (Славяново) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
X кръг |
9 ноември 2024, събота, 14:30 ч: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Павликени (Павликени) - Ком (Берковица) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Академик (Свищов) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
XI кръг |
16 ноември 2024, събота, 14:30 ч: |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов) | -:- |
Ком (Берковица) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Павликени (Павликени) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
XII кръг |
23 ноември 2024, събота, 14:30 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново) | -:- |
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Академик (Свищов) - Ком (Берковица) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
XIII кръг |
30 ноември 2024, събота, 14:30 ч: |
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Академик (Свищов) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Павликени (Павликени) | -:- |
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Ком (Берковица) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
XV кръг |
ненасрочен: |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
XVI кръг |
ненасрочен: |
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Академик (Свищов) | -:- |
Вихър (Славяново) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Ком (Берковица) | -:- |
XVII кръг |
ненасрочен: |
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
XVIII кръг |
ненасрочен: |
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Вихър (Славяново) - Ком (Берковица) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
XIX кръг |
ненасрочен: |
Ювентус 95 (Малчика) - Вихър (Славяново) | -:- |
Ком (Берковица) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени) | -:- |
XX кръг |
ненасрочен: |
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Ком (Берковица) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
XXI кръг |
ненасрочен: |
Партизан (Червен бряг) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Павликени (Павликени) | -:- |
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
XXII кръг |
ненасрочен: |
Севлиево (Севлиево) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Вихър (Славяново) | -:- |
XXIII кръг |
ненасрочен: |
Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Ком (Берковица) - Павликени (Павликени) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
ОФК Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов) | -:- |
XXIV кръг |
ненасрочен: |
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Ком (Берковица) | -:- |
Павликени (Павликени) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
XXV кръг |
ненасрочен: |
Етър ВТ II (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин) | -:- |
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски) | -:- |
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени) | -:- |
Ювентус 95 (Малчика) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Ком (Берковица) - Академик (Свищов) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
XXVI кръг |
ненасрочен: |
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица) | -:- |
Академик (Свищов) - Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг) | -:- |
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново) | -:- |
Левски 2007 (Левски) - Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |