XII кръг
24 октомври 2020, събота, 15:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)0:1
25 октомври 2020, неделя, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)2:2
Трявна (Трявна) - Левски 2020 (Лом)0:3
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)0:0
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)2:2
Етър ВТ II (Велико Търново) - Ботев II (Враца)0:1
Локомотив 1927 (Дряново) - Дреновец (Дреновец)4:2
Вихър (Славяново) - Пещера (Галата)4:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - ОФК Локомотив (Мездра)2:1
XI кръг
14 октомври 2020, сряда, 16:00 ч:
Ботев II (Враца) - Севлиево (Севлиево)0:0
18 октомври 2020, неделя, 16:00 ч:
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)0:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)7:2
ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново)3:1
Пещера (Галата) - Локомотив 1927 (Дряново)4:1
Дреновец (Дреновец) - Етър ВТ II (Велико Търново)3:0
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)0:1
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)3:1
Левски 2020 (Лом) - Левски 2007 (Левски)2:0
X кръг
11 октомври 2020, неделя, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)1:0
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2020 (Лом)0:1
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)1:0
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)0:2
Спартак (Плевен) - Ботев II (Враца)1:0
Севлиево (Севлиево) - Дреновец (Дреновец)5:0
Етър ВТ II (Велико Търново) - Пещера (Галата)6:2
Локомотив 1927 (Дряново) - ОФК Локомотив (Мездра)0:4
Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш)2:0
IX кръг
3 октомври 2020, събота, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Етър ВТ II (Велико Търново)1:0
4 октомври 2020, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)6:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново)3:1
Пещера (Галата) - Севлиево (Севлиево)2:2
Дреновец (Дреновец) - Спартак (Плевен)1:3
Ботев II (Враца) - Трявна (Трявна)4:1
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)3:0
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)1:0
Левски 2020 (Лом) - Академик (Свищов)4:0
VIII кръг
27 септември 2020, неделя, 17:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Ботев II (Враца)1:1
Трявна (Трявна) - Дреновец (Дреновец)2:1
Спартак (Плевен) - Пещера (Галата)4:2
Севлиево (Севлиево) - ОФК Локомотив (Мездра)2:1
Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)0:2
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)2:0
Бдин 1923 (Видин) - Левски 2020 (Лом)0:4
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)0:1
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)0:1
VII кръг
19 септември 2020, събота, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) - Етър ВТ II (Велико Търново)2:0
20 септември 2020, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)2:1
ОФК Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)1:2
Дреновец (Дреновец) - Левски 2007 (Левски)2:2
Ботев II (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)2:1
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)3:1
Павликени (Павликени) - Левски 2020 (Лом)0:2
30 септември 2020, сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин)10:3
7 октомври 2020, сряда, 16:00 ч:
Пещера (Галата) - Трявна (Трявна)3:1
VI кръг
13 септември 2020, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)0:2
Левски 2020 (Лом) - Партизан (Червен бряг)4:0
Академик (Свищов) - Ботев II (Враца)0:3
Първа атомна (Козлодуй) - Дреновец (Дреновец)2:4
Левски 2007 (Левски) - Пещера (Галата)6:0
Трявна (Трявна) - ОФК Локомотив (Мездра)0:0
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)3:2
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)3:0
Етър ВТ II (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново)3:2
V кръг
6 септември 2020, неделя, 17:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)1:0
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)0:2
Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен)1:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)1:0
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски)1:1
Пещера (Галата) - Първа атомна (Козлодуй)3:2
Ботев II (Враца) - Левски 2020 (Лом)1:1
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)2:2
28 октомври 2020, сряда, 14:30 ч:
Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов)-:-
IV кръг
30 август 2020, неделя, 18:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)2:0
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)0:0
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)1:4
Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)3:0
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ II (Велико Търново)2:0
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)0:2
Павликени (Павликени) - Ботев II (Враца)1:2
Левски 2020 (Лом) - Дреновец (Дреновец)5:0
Академик (Свищов) - Пещера (Галата)4:2
III кръг
22 август 2020, събота, 18:00 ч:
Пещера (Галата) - Левски 2020 (Лом)1:1
23 август 2020, неделя, 18:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)3:0
Етър ВТ II (Велико Търново) - Спартак (Плевен)3:2
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)4:0
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)4:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)1:1
ОФК Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)2:1
Дреновец (Дреновец) - Павликени (Павликени)1:1
Ботев II (Враца) - Партизан (Червен бряг)4:1
II кръг
:
Левски 2020 (Лом) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
16 август 2020, неделя, 18:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев II (Враца)0:4
Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Дреновец)1:3
Павликени (Павликени) - Пещера (Галата)2:0
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)3:0
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)0:1
Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)1:3
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)0:1
9 септември 2020, сряда, 17:00 ч:
Трявна (Трявна) - Етър ВТ II (Велико Търново)1:1
I кръг
9 август 2020, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)10:0
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)3:0
Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй)2:1
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)4:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2020 (Лом)0:0
ОФК Локомотив (Мездра) - Павликени (Павликени)0:1
Пещера (Галата) - Партизан (Червен бряг)0:1
Дреновец (Дреновец) - Ботев II (Враца)0:3
16 септември 2020, сряда, 17:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)0:0