Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
20.07.2018 20:45 1 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
30.07.2018 20:30 2 кръг Г Левски (София) 2:2
04.08.2018 18:30 3 кръг Д Септември (София) 1:5
10.08.2018 18:15 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
17.08.2018 20:45 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
24.08.2018 21:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
31.08.2018 21:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
15.09.2018 20:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
23.09.2018 17:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
29.09.2018 20:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
05.10.2018 20:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:2
20.10.2018 17:15 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
26.10.2018 17:30 13 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:2
04.11.2018 12:30 14 кръг Г Ботев (Враца) 1:2
10.11.2018 15:00 15 кръг Д Левски (София) 1:0
24.11.2018 12:30 16 кръг Г Септември (София) 1:2
30.11.2018 17:30 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
04.12.2018 15:00 18 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
08.12.2018 12:30 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
15.12.2018 12:30 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
16.02.2019 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
23.02.2019 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
27.02.2019 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
02.03.2019 24 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
09.03.2019 25 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
16.03.2019 26 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2018 16:00 1-ви мач Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
31.10.2018 16:00 1-ви мач Д Левски (София) 2:2
(5:4)
Трети кръг (1/4 финали)
03.04.2019 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2018 10:30 - Д Черноморец (Балчик) 4:2
27.06.2018 17:00 - Д Гандзасар (Капан, Армения, 1) 2:1
29.06.2018 17:00 - Д Олександрия (Олександрия, Укр, 1) 1:1
04.07.2018 17:00 - Г Септември (София) 2:2
11.07.2018 16:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0
11.07.2018 18:30 - Д Несебър (Несебър) 3:0
14.07.2018 19:30 - Д Поморие (Поморие) 6:1
08.09.2018 11:00 - Д Черноморец (Балчик) 3:1
13.10.2018 11:30 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
13.11.2018 13:00 - Д Черноморец (Балчик) 0:1