Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 6:4
17.08.2019 18:00 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:0
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
31.08.2019 18:00 4 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
15.09.2019 17:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
21.09.2019 17:00 6 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 5:0
29.09.2019 16:00 7 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 3:0
05.10.2019 16:00 8 кръг Г Хитрино (Хитрино) 3:0
12.10.2019 16:00 9 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:0
20.10.2019 16:00 10 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
31.10.2019 14:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 7:0
09.11.2019 14:00 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:0
16.11.2019 14:00 13 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) анл.
23.11.2019 14:00 14 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:0
30.11.2019 14:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:1
22.02.2020 14:00 16 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 17 кръг
почива
07.03.2020 15:00 18 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
15.03.2020 15:00 19 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
21.03.2020 15:00 20 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
28.03.2020 15:00 21 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
05.04.2020 16:00 22 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
11.04.2020 16:00 23 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
17.04.2020 16:00 24 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
26.04.2020 16:00 25 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 26 кръг
почива
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 1-ви мач Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2019 16:00 1-ви мач Д Ботев (Враца) 0:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
08.09.2019 17:00 1-ви мач Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:1
Област Добрич / Втори кръг
- 1-ви мач
почива
Област Добрич / Финал
23.10.2019 16:00 1-ви мач Г Септември 98 (Тервел) 1:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
20.11.2019 19:00 1-ви мач Г Суворово 1 (Суворово) 6:0
Североизточна България / Финал
07.12.2019 12:00 1-ви мач Г Младост (Екзарх Йосиф) 6:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 14:00 - Д Созопол (Созопол) 1:3
31.01.2020 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
05.02.2020 - Д Посейдон (Лиману/2 май, Рум, 3) -:-
08.02.2020 - Д Черноморец (Балчик) -:-
15.02.2020 - Г Черно море /юн.ст./ (Варна) -:-