Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2023-08-05 19:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 1:2
2023-08-12 18:00 2 кръг Д Берое II (Стара Загора) 5:0
2023-08-19 18:00 3 кръг Г Саяна (Хасково) 1:0
2023-08-26 18:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 2:4
2023-09-02 17:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
2023-09-09 17:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
2023-09-17 17:00 7 кръг Г Ботев II (Пловдив) 2:0
2023-09-23 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:1
2023-09-27 17:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
2023-09-30 17:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
2023-10-07 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
2023-10-11 16:15 12 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1
2023-10-14 16:00 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
2023-10-21 16:00 14 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:0
2023-10-26 16:00 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
2023-11-03 18:00 16 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
2023-11-11 14:30 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
2023-11-19 14:30 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
2023-11-25 14:30 19 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:4
2024-02-17 14:00 20 кръг Д Созопол (Созопол) 2:0
2024-02-24 14:00 21 кръг Г Берое II (Стара Загора) 3:2
2024-03-02 15:00 22 кръг Д Саяна (Хасково) 0:2
2024-03-09 15:00 23 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
2024-03-16 15:00 24 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
2024-03-23 15:30 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
2024-03-30 15:00 26 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:1
2024-04-03 17:00 27 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:0
2024-04-06 17:00 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
2024-04-13 17:00 29 кръг Д Левски (Карлово) 5:1
2024-04-17 17:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:1
2024-04-20 17:00 31 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 5:2
2024-04-27 17:00 32 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:5
2024-05-02 18:00 33 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:1
2024-05-11 18:00 34 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:4
2024-05-15 18:00 35 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
2024-05-18 18:00 36 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
2024-05-25 18:00 37 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
2024-06-01 18:00 38 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2023-09-06 16:00 1-ви мач Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора, Финал
2023-08-23 18:00 1-ви мач Г Чирпан 1929 (Чирпан) 3:1
Югоизточна България, Финали
2023-08-30 18:00 1-ви мач Г Загорец (Нова Загора) 1:1
(5:3)
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора, Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Стара Загора, Финал
2023-11-07 14:30 1-ви мач Г Локомотив (Стара Загора) 3:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол, 1/2 финали
2024-02-10 14:00 1-ви мач Д Загорец (Нова Загора) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2023-07-08 18:00 - Д Саяна (Хасково) 0:1
2023-07-15 10:30 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
2023-07-19 18:00 - Д Берое II (Стара Загора) 3:0
2023-07-22 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
2023-07-28 10:00 - Г Левски (Карлово) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2024-01-17 14:00 - Г ФК Сливен (Сливен) 1:6
2024-01-20 14:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
2024-01-27 12:00 - Г Несебър (Несебър) 3:4
2024-02-03 13:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3