Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2021-08-07 18:00 1 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:4
2021-08-14 18:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
2021-08-21 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
2021-08-28 18:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:3
2021-09-29 17:00 5 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 0:7
2021-09-11 17:00 6 кръг Д Берое II (Стара Загора) 1:2
2021-09-18 17:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:7
2021-09-25 17:00 8 кръг Д Гигант (Съединение) 0:2
2021-10-03 16:00 9 кръг Г Саяна (Хасково) 0:4
2021-11-03 14:30 10 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
2021-10-16 16:00 11 кръг Г Несебър (Несебър) 2:3
2021-10-23 16:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
2021-10-30 16:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
2021-11-06 14:30 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2
2021-11-12 14:30 15 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
2021-11-19 14:30 16 кръг Г Сокол (Марково) 2:1
2021-11-28 14:30 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
2022-02-19 18 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 22 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 23 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 25 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 26 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 27 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 28 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 29 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 31 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 32 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 33 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 34 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
2021-09-21 16:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2022-01-15 11:30 - Д Саяна (Хасково) 3:2
2022-01-22 11:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
2022-01-29 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
2022-02-02 - Д Несебър (Несебър) -:-
2022-02-05 - Д Загорец (Нова Загора) -:-
2022-02-12 - Д Карнобат (Карнобат) -:-