Югоизточна Трета лига | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-08-05 19:00 | 1 кръг | Г | Созопол (Созопол) | 1:2 |
2023-08-12 18:00 | 2 кръг | Д | Берое II (Стара Загора) | 5:0 |
2023-08-19 18:00 | 3 кръг | Г | Саяна (Хасково) | 1:0 |
2023-08-26 18:00 | 4 кръг | Д | Несебър (Несебър) | 2:4 |
2023-09-02 17:00 | 5 кръг | Г | Сокол (Марково) | 1:2 |
2023-09-09 17:00 | 6 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | 1:0 |
2023-09-17 17:00 | 7 кръг | Г | Ботев II (Пловдив) | 2:0 |
2023-09-23 17:00 | 8 кръг | Д | Атлетик (Куклен) | 3:1 |
2023-09-27 17:00 | 9 кръг | Г | Карнобат (Карнобат) | 0:1 |
2023-09-30 17:00 | 10 кръг | Г | Левски (Карлово) | 2:0 |
2023-10-07 16:00 | 11 кръг | Д | Загорец (Нова Загора) | 1:2 |
2023-10-11 16:15 | 12 кръг | Г | Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:1 |
2023-10-14 16:00 | 13 кръг | Д | Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 |
2023-10-21 16:00 | 14 кръг | Г | ФК Сливен (Сливен) | 3:0 |
2023-10-26 16:00 | 15 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 4:1 |
2023-11-03 18:00 | 16 кръг | Г | Гигант (Съединение) | 0:1 |
2023-11-11 14:30 | 17 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:0 |
2023-11-19 14:30 | 18 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:3 |
2023-11-25 14:30 | 19 кръг | Д | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:4 |
2024-02-17 14:00 | 20 кръг | Д | Созопол (Созопол) | 2:0 |
2024-02-24 14:00 | 21 кръг | Г | Берое II (Стара Загора) | 3:2 |
2024-03-02 15:00 | 22 кръг | Д | Саяна (Хасково) | 0:2 |
2024-03-09 15:00 | 23 кръг | Г | Несебър (Несебър) | 0:1 |
2024-03-16 15:00 | 24 кръг | Д | Сокол (Марково) | 2:0 |
2024-03-23 15:30 | 25 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 0:2 |
2024-03-30 15:00 | 26 кръг | Д | Ботев II (Пловдив) | 0:1 |
2024-04-03 17:00 | 27 кръг | Г | Атлетик (Куклен) | 2:0 |
2024-04-06 17:00 | 28 кръг | Д | Карнобат (Карнобат) | 4:1 |
2024-04-13 17:00 | 29 кръг | Д | Левски (Карлово) | 5:1 |
2024-04-17 17:00 | 30 кръг | Г | Загорец (Нова Загора) | 2:1 |
2024-04-20 17:00 | 31 кръг | Д | Локомотив 1926 II (Пловдив) | -:- |
2024-04-27 17:00 | 32 кръг | Г | Димитровград 1947 (Димитровград) | -:- |
2024-05-02 18:00 | 33 кръг | Д | ФК Сливен (Сливен) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 34 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
2024-05-15 18:00 | 35 кръг | Д | Гигант (Съединение) | -:- |
2024-05-18 18:00 | 36 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 37 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
2024-06-01 18:00 | 38 кръг | Г | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | -:- |
Купа на България | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Предварителен кръг | ||||
2023-09-06 16:00 | 1-ви мач | Д | Бдин 1923 (Видин) | 0:1 |
Купа на България (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област Стара Загора, Финал | ||||
2023-08-23 18:00 | 1-ви мач | Г | Чирпан 1929 (Чирпан) | 3:1 |
Югоизточна България, Финали | ||||
2023-08-30 18:00 | 1-ви мач | Г | Загорец (Нова Загора) | 1:1 (5:3) |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област Стара Загора, Първи кръг | ||||
- | 1-ви мач | |||
Област Стара Загора, Финал | ||||
2023-11-07 14:30 | 1-ви мач | Г | Локомотив (Стара Загора) | 3:1 |
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол, 1/2 финали | ||||
2024-02-10 14:00 | 1-ви мач | Д | Загорец (Нова Загора) | 0:1 |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-07-08 18:00 | - | Д | Саяна (Хасково) | 0:1 |
2023-07-15 10:30 | - | Д | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:0 |
2023-07-19 18:00 | - | Д | Берое II (Стара Загора) | 3:0 |
2023-07-22 18:00 | - | Д | Димитровград 1947 (Димитровград) | 2:1 |
2023-07-28 10:00 | - | Г | Левски (Карлово) | 0:2 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2024-01-17 14:00 | - | Г | ФК Сливен (Сливен) | 1:6 |
2024-01-20 14:00 | - | Г | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 1:1 |
2024-01-27 12:00 | - | Г | Несебър (Несебър) | 3:4 |
2024-02-03 13:00 | - | Г | Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:3 |