Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
13.09.2020 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 5:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
11.10.2020 16:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
25.10.2020 14:30 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Хасково (Хасково) 1:1
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Извор (Горски извор) 2:1
28.11.2020 14:30 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 20 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 29 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 30 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 32 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 33 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
29.09.2020 16:00 1-ви мач Д Пирин (Благоевград) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
02.09.2020 17:00 1-ви мач Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Смолян / Финал
14.10.2020 16:00 1-ви мач Г Палас (Рудозем) 5:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
11.11.2020 14:30 1-ви мач Д Атлетик (Куклен) 1:1
(8:9)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.07.2020 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
18.07.2020 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
25.07.2020 11:00 - Г Гигант (Съединение) 0:2
01.08.2020 18:00 - Д Верея (Стара Загора) 5:1