Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-09 18:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
2020-08-15 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
2020-08-23 18:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
2020-08-30 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
2020-09-05 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
2020-09-13 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
2020-09-19 17:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
2020-09-26 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 5:0
2020-10-03 16:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
2020-10-11 16:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
2020-10-17 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
2020-10-25 14:30 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
2020-10-31 14:30 13 кръг Г Хасково (Хасково) 1:1
2020-11-08 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
2020-11-14 14:30 15 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
2020-11-22 14:30 16 кръг Д Извор (Горски извор) 2:1
2021-02-13 14:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
2021-02-20 14:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
2021-02-27 14:00 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) 7:1
2021-03-07 15:00 20 кръг Г Левски (Карлово) 2:2
2021-03-13 15:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
2021-04-14 17:00 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
2021-04-21 17:00 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
2021-05-05 18:00 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
2021-04-07 17:00 25 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
2021-04-10 17:00 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
2021-04-17 17:00 27 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:1
2021-04-24 17:00 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
2021-04-29 17:00 29 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
2021-05-08 18:00 30 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
2021-05-12 18:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
2021-05-15 18:00 32 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
2021-05-23 18:00 33 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
2021-05-29 18:00 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2020-09-29 16:00 1-ви мач Д Пирин (Благоевград) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали, Финали
2020-09-02 17:00 1-ви мач Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Смолян, Финал
2020-10-14 16:00 1-ви мач Г Палас (Рудозем) 5:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали, Първи кръг
2020-11-11 14:30 1-ви мач Д Атлетик (Куклен) 1:1
(8:9)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-05 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
2020-07-18 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
2020-07-25 11:00 - Г Гигант (Съединение) 0:2
2020-08-01 18:00 - Д Верея (Стара Загора) 5:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-23 14:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
2021-01-30 14:30 - Г Извор (Горски извор) 0:0
2021-02-02 14:30 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
2021-02-06 14:00 - Г Гигант (Съединение) 1:1