Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2021-08-08 18:00 1 кръг Г Берое II (Стара Загора) 1:1
2021-08-15 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
2021-08-21 18:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 2:1
2021-08-29 18:00 4 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
2021-09-05 17:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
2021-09-11 17:00 6 кръг Г Несебър (Несебър) 1:0
2021-09-19 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:2
2021-09-25 17:00 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
2021-10-03 16:00 9 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
2021-10-09 16:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
2021-10-17 16:00 11 кръг Д Сокол (Марково) 5:0
2021-10-23 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
2021-10-31 14:30 13 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 4:0
2021-11-06 14:30 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
2021-11-12 14:30 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
2021-11-19 14:30 16 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:0
2021-11-28 14:30 17 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 0:0
2022-02-19 18 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 20 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 21 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 23 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 25 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 27 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 28 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 29 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 30 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 31 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 33 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 34 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково, Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Хасково, 1/2 финали
2021-08-04 18:00 1-ви мач Д Любимец 2000 (Любимец) 7:1
Област Хасково, Финал
2021-08-11 18:15 1-ви мач Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали, Финали
2021-08-18 18:00 1-ви мач Г Левски 2005 (Крумовград) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2022-01-15 11:30 - Г Розова долина (Казанлък) 2:3
2022-01-22 13:00 - Д Гигант (Съединение) 1:1