Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2023-08-06 18:00 1 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 5:1
2023-08-12 18:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
2023-08-20 18:00 3 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 21:0
2023-08-26 18:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
2023-09-03 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
2023-09-20 17:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
2023-09-17 17:00 7 кръг Д Левски (Карлово) 3:2
2023-09-24 17:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:0
2023-09-27 18:00 9 кръг Г Созопол (Созопол) 1:0
2023-10-01 16:00 10 кръг Д Берое II (Стара Загора) 6:0
2023-10-07 16:00 11 кръг Г Саяна (Хасково) 0:2
2023-10-11 16:15 12 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
2023-10-14 16:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
2023-10-22 16:00 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:1
2023-10-27 16:00 15 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:1
2023-11-02 14:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:1
2023-11-12 14:30 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:0
2023-11-19 14:30 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
2023-11-25 14:30 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:0
2024-02-18 14:00 20 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 3:2
2024-02-25 14:00 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
2024-03-02 15:00 22 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 2:0
2024-03-10 15:00 23 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
2024-03-16 15:00 24 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
2024-03-24 15:00 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
2024-03-30 15:00 26 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
2024-04-03 17:00 27 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
2024-04-07 17:00 28 кръг Д Созопол (Созопол) 4:1
2024-04-13 17:00 29 кръг Г Берое II (Стара Загора) 1:0
2024-04-17 17:00 30 кръг Д Саяна (Хасково) 2:1
2024-04-20 17:00 31 кръг Г Несебър (Несебър) 2:3
2024-04-28 17:00 32 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
2024-05-02 18:00 33 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:0
2024-05-12 18:00 34 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:1
2024-05-15 18:00 35 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
2024-05-19 18:00 36 кръг Д Карнобат (Карнобат) 10:1
2024-05-25 18:00 37 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
2024-06-02 18:00 38 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2023-09-13 16:00 1-ви мач Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив, 1/4 финали
2023-08-16 18:00 1-ви мач Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0
Област Пловдив, 1/2 финали
2023-08-23 18:00 1-ви мач Д Гигант (Съединение) 4:1
Област Пловдив, Финал
2023-08-30 18:00 1-ви мач Г Атлетик (Куклен) 1:0
Югоизточна България, Финали
2023-09-06 16:00 1-ви мач Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив, 1/4 финали
2023-11-15 14:30 1-ви мач Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
Област Пловдив, 1/2 финали
2023-11-22 14:30 1-ви мач Д Левски (Карлово) 2:1
Област Пловдив, Финал
2023-12-06 14:00 1-ви мач Г Атлетик (Куклен) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2023-07-08 18:00 - Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0
2023-07-15 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
2023-07-19 18:00 - Г Саяна (Хасково) 0:2
2023-07-22 11:00 - Д ЦСКА II (София) 3:0
2023-07-22 12:00 - Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1
2023-07-29 18:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 4:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2024-01-19 14:30 - Г Ботев II (Пловдив) 3:4
2024-01-27 14:30 - Д Чавдар (Етрополе) 3:1
2024-02-02 13:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
2024-02-07 14:00 - Г Берое (Стара Загора) 1:1
2024-02-10 14:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0