"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 18:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:4
31.08.2019 17:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
08.09.2019 17:00 3 кръг Г Момино (Момино село) 6:1
14.09.2019 17:00 4 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 5:1
22.09.2019 17:00 5 кръг Г Калояново (Калояново) 6:2
28.09.2019 17:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
06.10.2019 16:00 7 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:1
12.10.2019 16:00 8 кръг Д Раковски (Раковски) 7:0
19.10.2019 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) 0:0
23.10.2019 16:00 10 кръг Д Житница (Житница) 3:0
07.12.2019 14:30 11 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:0
09.11.2019 14:30 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
16.11.2019 14:30 13 кръг Г Вихър (Белозем) 4:2
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Кричим (Кричим) 4:0
30.11.2019 14:30 15 кръг Г Марица (Цалапица) 3:0*
22.02.2020 14:00 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
01.03.2020 14:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
07.03.2020 15:00 18 кръг Д Момино (Момино село) анл.
15.03.2020 15:00 19 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) анл.
21.03.2020 15:00 20 кръг Д Калояново (Калояново) анл.
28.03.2020 15:00 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
04.04.2020 17:00 22 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
12.04.2020 17:00 23 кръг Г Раковски (Раковски) анл.
17.04.2020 17:00 24 кръг Д Садово (Садово) анл.
25.04.2020 17:00 25 кръг Г Житница (Житница) анл.
02.05.2020 18:00 26 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) анл.
09.05.2020 18:00 27 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
16.05.2020 18:00 28 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
23.05.2020 18:00 29 кръг Г Кричим (Кричим) анл.
30.05.2020 18:00 30 кръг Д Марица (Цалапица) анл.
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 1-ви мач Д Сокол (Марково) 1:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
09.10.2019 16:00 1-ви мач Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
16.10.2019 16:00 1-ви мач Д Борислав 2009 (Първомай) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 12:00 - Г Левски (Карлово) 0:0