Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 1:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:1
25.08.2019 18:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 6:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Миньор (Раднево) 0:1
15.09.2019 17:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:1
05.10.2019 17:00 10 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
20.10.2019 16:00 12 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:1
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Левски (Карлово) 4:2
31.10.2019 14:30 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:0
09.11.2019 14:30 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:0
23.11.2019 14:30 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
29.02.2020 14:00 19 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
07.03.2020 15:00 20 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
15.03.2020 15:00 21 кръг Г Сокол (Марково) анл.
21.03.2020 15:00 22 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
04.04.2020 17:00 24 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
11.04.2020 17:00 26 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Д Созопол (Созопол) анл.
25.04.2020 17:00 28 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
10.05.2020 18:00 30 кръг Г Левски (Карлово) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 1-ви мач Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
Област Пловдив / Втори кръг
14.08.2019 18:30 1-ви мач Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
Област Пловдив / Финал
21.08.2019 18:00 1-ви мач Д Сокол (Марково) 3:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
- 1-ви мач
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
09.10.2019 16:00 1-ви мач Г Марица (Милево) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2019 17:00 - Г Черно море (Варна) 0:5
23.06.2019 18:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
06.07.2019 10:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
10.07.2019 18:30 - Д Надежда (Доброславци) анл.
13.07.2019 10:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 2:2
19.07.2019 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 0:0
23.07.2019 10:00 - Г Ботев (Пловдив) 1:3
24.07.2019 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 4:4
27.07.2019 18:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пловдив) 6:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2020 14:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:6
18.01.2020 13:15 - Д Надежда (Доброславци) 4:1
25.01.2020 11:00 - Г Атлетик (Куклен) 1:1
29.01.2020 15:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 4:2
01.02.2020 14:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:2
11.02.2020 14:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 0:4