Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2019 18:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
11.08.2019 18:00 2 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
25.08.2019 18:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
08.09.2019 17:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
29.09.2019 17:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
06.10.2019 16:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
20.10.2019 16:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:0
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:4
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
09.11.2019 15:30 15 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
17.11.2019 14:30 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0*
24.11.2019 14:30 17 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:1
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
08.03.2020 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
22.03.2020 15:00 22 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
28.03.2020 15:00 23 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
05.04.2020 17:00 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
08.04.2020 17:00 25 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
12.04.2020 17:00 26 кръг Д Сокол (Марково) -:-
16.04.2020 17:00 27 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
26.04.2020 17:00 28 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
03.05.2020 18:00 29 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
10.05.2020 18:00 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
17.05.2020 18:00 32 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
31.05.2020 18:00 34 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
08.10.2019 16:00 1-ви мач Г Гигант (Съединение) 1:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2019 18:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:0
17.07.2019 18:00 - Д Гигант (Съединение) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 12:00 - Д Марица (Милево) 0:0
29.01.2020 14:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) -:-
01.02.2020 - Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
08.02.2020 - Д Трявна (Трявна) -:-
12.02.2020 - Г Левски /юн.ст./ (София) -:-
15.02.2020 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) -:-