Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2017 21:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:0
24.07.2017 20:30 2 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:1
29.07.2017 18:45 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
04.08.2017 18:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 4:1
13.08.2017 18:45 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
21.08.2017 20:30 6 кръг Г Септември (София) 1:0
26.08.2017 18:45 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
08.09.2017 17:30 8 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
15.09.2017 17:15 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
25.09.2017 20:00 10 кръг Д Левски (София) 0:0
01.10.2017 20:00 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
13.10.2017 20:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
22.10.2017 19:30 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
29.10.2017 15:45 14 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
04.11.2017 15:00 15 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
18.11.2017 13:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
25.11.2017 15:15 17 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
28.11.2017 17:30 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
03.12.2017 15:00 19 кръг Д Септември (София) 5:1
10.12.2017 17:00 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
17.02.2018 17:30 21 кръг Г Черно море (Варна) 4:1
24.02.2018 15:00 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
03.03.2018 15:00 23 кръг Г Левски (София) 0:0
06.03.2018 17:30 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
10.03.2018 15:00 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
17.03.2018 15:00 26 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
Втора фаза / Първа шестица
01.04.2018 17:30 27 кръг Г Левски (София) 2:1
06.04.2018 19:30 28 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
14.04.2018 15:00 29 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2
18.04.2018 20:30 30 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
21.04.2018 20:00 31 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
29.04.2018 17:45 32 кръг Д Левски (София) 0:4
06.05.2018 20:00 33 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
11.05.2018 20:30 34 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
15.05.2018 18:30 35 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
20.05.2018 20:00 36 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 1-ви мач Г Севлиево (Севлиево) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2017 19:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
(3:4)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2017 18:30 - Д Дунав 2010 (Русе) 2:2
23.06.2017 18:30 - Д Черно море (Варна) 2:2
26.06.2017 18:45 - Г Славия 1913 (София) 1:0
03.07.2017 18:30 - Д Бней Йехуда (Тел Авив, Израел, 1) 0:1
07.07.2017 20:00 - Г ЦСКА (София) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2018 13:00 - Д Созопол (Созопол) 3:0
17.01.2018 13:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
21.01.2018 16:00 - Д Заглембие (Любин, Полша, 1) 1:2
23.01.2018 16:00 - Д Вардар (Скопие, Македония, 1) 0:1
27.01.2018 16:00 - Д Амкар (Перм, Русия, 1) 1:0
30.01.2018 14:00 - Д Верес (Ровно, Украйна, 1) 2:1
10.02.2018 15:00 - Д Славия 1913 (София) 3:0
24.03.2018 14:00 - Д Ботев (Гълъбово) 3:1
16.05.2018 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 5:1