Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
22.07.2018 18:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
28.07.2018 20:45 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
03.08.2018 20:45 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
11.08.2018 18:45 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
17.08.2018 20:45 5 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
27.08.2018 20:30 6 кръг Д Ботев (Враца) 4:0
01.09.2018 21:00 7 кръг Г Левски (София) 0:1
15.09.2018 17:30 8 кръг Д Септември (София) 1:0
21.09.2018 17:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
30.09.2018 15:00 10 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:1
06.10.2018 20:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
22.10.2018 20:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
27.10.2018 15:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
05.11.2018 17:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
11.11.2018 16:45 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
25.11.2018 15:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:0
01.12.2018 15:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:4
04.12.2018 15:00 18 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
08.12.2018 15:00 19 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
15.12.2018 17:30 20 кръг Д Левски (София) 2:1
17.02.2019 15:00 21 кръг Г Септември (София) 0:1
21.02.2019 17:30 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
24.02.2019 18:00 23 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
02.03.2019 15:00 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
11.03.2019 17:30 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
16.03.2019 17:45 26 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
Втора фаза / Първа шестица
30.03.2019 18:15 27 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.04.2019 20:00 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
13.04.2019 29 кръг Г ЦСКА (София) -:-
20.04.2019 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
27.04.2019 31 кръг Г Левски (София) -:-
04.05.2019 32 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
11.05.2019 33 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
18.05.2019 34 кръг Д ЦСКА (София) -:-
25.05.2019 35 кръг Г Черно море (Варна) -:-
29.05.2019 36 кръг Д Левски (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 1-ви мач Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:1
Втори кръг (1/8 финали)
01.11.2018 19:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:0
(3:4)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2018 18:00 - Д Гандзасар (Капан, Армения, 1) 3:2
27.06.2018 17:00 - Д Олександрия (Олександрия, Укр, 1) 1:0
29.06.2018 18:00 - Д Анортозис (Фамагуста, Кипър, 1) 1:1
07.07.2018 18:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:0
11.07.2018 18:30 - Д Миньор (Раднево) 3:1
14.07.2018 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2019 12:30 - Д Ботев (Гълъбово) 4:1
20.01.2019 16:30 - Д Астра (Гюргево, Румъния, 1) 1:1
22.01.2019 16:30 - Д Мезьокьовешд Ж. (Мезьокьов.,Унг,1) 1:1
26.01.2019 14:30 - Д Нефтчи (Баку, Азербайджан, 1) 0:4
30.01.2019 17:00 - Д Заглембие (Любин, Полша, 1) 1:1
10.02.2019 11:00 - Д Ботев (Гълъбово) 1:0
23.03.2019 13:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3