Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:5
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:2
09.09.2017 17:00 5 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:3
16.09.2017 17:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Банско (Банско) 0:0
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
04.11.2017 12:45 14 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
11.11.2017 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
18.11.2017 14:00 16 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:2
25.11.2017 14:00 17 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:0
24.02.2018 14:00 18 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
14.03.2018 15:00 19 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
10.03.2018 15:00 20 кръг Г Беласица (Петрич) 0:7
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:3
11.04.2018 16:00 22 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:5
31.03.2018 15:00 23 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
04.04.2018 16:00 24 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:5
07.04.2018 16:00 25 кръг Г Септември (Симитли) 2:0
14.04.2018 16:00 26 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
21.04.2018 16:00 27 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:0
28.04.2018 16:00 28 кръг Д Банско (Банско) 2:2
02.05.2018 18:00 29 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
05.05.2018 18:00 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
12.05.2018 18:00 31 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
19.05.2018 18:00 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
26.05.2018 18:00 33 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
02.06.2018 18:00 34 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
22.09.2017 11:30 1-ви мач Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2017 10:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:9
11.07.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:4
12.07.2017 18:30 - Д Арда (Кърджали) 2:3
15.07.2017 10:00 - Д Беласица (Петрич) 0:2
22.07.2017 17:00 - Д Победа (Прилеп, Македония, 1) 1:1
26.07.2017 18:00 - Г Беласица (Петрич) 0:1
29.07.2017 10:30 - Д Септември (Симитли) 0:2
01.08.2017 18:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2018 14:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
05.02.2018 14:30 - Д Локомотив 1929 (София) 1:8
10.02.2018 11:00 - Д Места (Хаджидимово) 1:1
13.02.2018 14:30 - Д Лудогорец 1945 /юн.мл./ (Рз) 0:2
17.02.2018 14:00 - Д Беласица (Петрич) 2:0