Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Банско (Банско) 1:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
- 8 кръг
почива
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
06.11.2019 14:00 13 кръг Д Септември (Симитли) 0:1
09.11.2019 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 1:5
16.11.2019 14:00 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
23.11.2019 14:00 16 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
30.11.2019 14:00 17 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Д Банско (Банско) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 25 кръг
почива
11.04.2020 16:00 26 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Миньор (Перник) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
- 1-ви мач
почива
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2019 16:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
14.08.2019 18:00 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
- 1-ви мач Д Чавдар (Етрополе) 99:0
Област София / 1/2 финали
30.10.2019 15:00 1-ви мач Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
Област София / Финал
02.11.2019 14:30 1-ви мач Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 10:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
10.07.2019 18:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
13.07.2019 11:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
16.07.2019 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 0:3
20.07.2019 11:00 - Д Левски /юн.ст./ (София) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 11:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
22.01.2020 14:00 - Г Септември (Симитли) 2:3
29.01.2020 - Д Чавдар (Етрополе) -:-
01.02.2020 - Д Спортист 2009 (Своге) -:-
05.02.2020 - Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
11.02.2020 15:00 - Д Оборище (Панагюрище) -:-
15.02.2020 - Г Левски /юн.ст./ (София) -:-