Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:3
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 1:0
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
05.09.2019 17:00 6 кръг Д Банско (Банско) 1:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
- 10 кръг
почива
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
06.11.2019 14:00 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:2
09.11.2019 14:00 14 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
16.11.2019 14:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
23.11.2019 14:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
30.11.2019 14:00 17 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:2
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Г Банско (Банско) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
04.04.2020 16:00 25 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
11.04.2020 16:00 26 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 27 кръг
почива
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Миньор (Перник) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Септември (Симитли) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
- 1-ви мач Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:99
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 10:30 - Г Спортист 2009 (Своге) 7:1
10.07.2019 18:00 - Г Кариана (Ерден) 0:1
13.07.2019 10:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
17.07.2019 18:00 - Г Банско (Банско) 1:2
20.07.2019 18:00 - Г Пирин (Благоевград) 0:3
05.10.2019 16:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
02.11.2019 10:30 - Г Царско село 2015 (София) 0:7
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2020 14:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
29.01.2020 14:00 - Г Оборище (Панагюрище) -:-
01.02.2020 - Д ЦСКА /юн.ст./ (София) -:-
05.02.2020 14:00 - Г Царско село 2015 (София) -:-
08.02.2020 - Д Марек 1915 (Дупница) -:-
15.02.2020 - Г Миньор (Перник) -:-