Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:4
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
22.08.2018 18:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
25.08.2018 18:00 4 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
01.09.2018 17:00 5 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:2
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
22.09.2018 17:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
29.09.2018 17:00 9 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:0
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
24.10.2018 16:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
27.10.2018 16:00 13 кръг Д Банско (Банско) 0:0
03.11.2018 14:00 14 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
10.11.2018 14:00 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
18.11.2018 14:00 16 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:2
24.11.2018 14:00 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:0
23.02.2019 14:00 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
02.03.2019 15:00 19 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
20.03.2019 15:00 22 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
23.03.2019 15:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
30.03.2019 15:00 24 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
06.04.2019 16:00 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
10.04.2019 16:00 26 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
13.04.2019 16:00 27 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
20.04.2019 16:00 28 кръг Г Септември (Симитли) -:-
24.04.2019 16:00 29 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.05.2019 18:00 30 кръг Г Банско (Банско) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
- 1-ви мач
почива
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 1-ви мач Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.07.2018 18:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
14.07.2018 10:30 - Г Бенковски (гр.Костенец) 2:1
21.07.2018 11:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
28.07.2018 11:30 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
01.08.2018 18:00 - Д Септември (Симитли) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 12:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
02.02.2019 14:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 3:3
06.02.2019 14:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 2:0
09.02.2019 11:00 - Г Надежда (Доброславци) 0:1
13.02.2019 15:00 - Г Локомотив 1929 (София) 2:2
16.02.2019 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) -:-