Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-08 18:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:0
2020-08-15 18:00 2 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:4
2020-08-22 18:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
2020-08-29 18:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
2020-09-05 17:00 5 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
2020-09-12 17:00 6 кръг Г Банско (Банско) 1:0
2020-09-19 17:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 0:1
2020-09-26 17:00 8 кръг Г Левски (Чепинци) 1:2
2020-10-03 16:00 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:1
2020-10-10 16:00 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:1
2020-10-17 16:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
2020-10-24 16:00 12 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
2020-10-31 15:00 13 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:4
2020-11-07 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:3
2020-11-14 14:00 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
2020-11-21 14:00 16 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:1
2021-05-05 17:00 17 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:0
2021-02-24 14:00 18 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
2021-02-27 14:00 19 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 7:1
2021-03-06 15:00 20 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
2021-03-13 15:00 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
2021-03-20 15:00 22 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
2021-04-21 17:00 23 кръг Д Банско (Банско) 1:0
2021-03-29 12:00 24 кръг Г Гранит (Владая) 2:1
2021-04-07 16:00 25 кръг Д Левски (Чепинци) 2:0
2021-04-10 16:00 26 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:3
2021-04-17 16:00 27 кръг Д Оборище (Панагюрище) 8:1
2021-04-24 16:00 28 кръг Г Беласица (Петрич) 3:3
2021-04-28 16:00 29 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
2021-05-08 18:00 30 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
2021-05-12 18:00 31 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
2021-05-15 18:00 32 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
2021-05-22 18:00 33 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
2021-05-29 18:00 34 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София, Финал
2020-08-26 18:00 1-ви мач Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
(3:4)
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София, 1/4 финали
2020-09-30 16:00 1-ви мач Г ОФК Костенец (Костенец) 2:0
Област София, 1/2 финали
2020-10-13 16:00 1-ви мач Д Чавдар (Етрополе) 1:1
(4:2)
Област София, Финал
2020-10-21 16:00 1-ви мач Г Сливнишки герой (Сливница) 3:2
Югозападна България, Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Югозападна България, 1/2 финали
2020-11-25 14:00 1-ви мач Д Оборище (Панагюрище) 3:0
Югозападна България, Финал
2020-12-05 14:00 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
(2:4)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-04 10:30 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 3:1
2020-07-08 11:00 - Г Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) 7:2
2020-07-15 18:30 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 6:0
2020-07-18 11:00 - Д Дреновец (Дреновец) 2:1
2020-07-22 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
2020-07-29 18:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
2020-07-31 18:00 - Д Левски /юн.ст./ (София) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-20 14:00 - Г Витоша /юн.ст./ (Бистрица) 2:1
2021-01-22 13:00 - Г Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) 3:2
2021-01-28 14:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
2021-01-30 12:00 - Д Дреновец (Дреновец) 2:4
2021-02-03 12:00 - Д Ботев II (Враца) 3:2
2021-02-05 14:00 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 0:1
2021-02-10 13:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2