Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
2022-07-16 20:00 1 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:3
2022-07-23 18:30 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
2022-07-31 20:00 3 кръг Д Созопол (Созопол) 4:0
2022-08-06 18:00 4 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:0
2022-08-15 20:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:1
2022-08-20 18:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:3
2022-08-29 20:00 7 кръг Д Крумовград (Крумовград) 0:0
2022-09-04 17:00 8 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:0
2022-09-11 17:00 9 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
2022-09-18 17:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
2022-09-30 16:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
2022-10-08 16:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
2022-10-15 16:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
2022-10-23 16:00 14 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:2
2022-10-29 14:30 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
2022-11-04 14:30 16 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
2022-11-11 15:10 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
отложен 18 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
2023-02-11 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
2023-02-18 20 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
2023-02-25 21 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
2023-03-04 22 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
2023-03-11 23 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
2023-03-18 24 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
2023-04-01 25 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
2023-04-08 26 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
2023-04-15 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
2023-04-22 28 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
2023-04-29 29 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
2023-05-06 30 кръг Г Миньор (Перник) -:-
2023-05-13 31 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
2023-05-20 32 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
2023-05-27 33 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
2023-06-03 34 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2022-09-22 16:00 1-ви мач Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
(прод.)
Първи кръг (1/16 финали)
2022-11-27 13:30 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2022-06-18 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:4
2022-06-22 18:00 - Д Дунав от Русе (Русе) 0:3
2022-06-25 18:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 3:2
2022-07-01 11:00 - Д Берое (Стара Загора) 2:2
2022-07-09 10:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:1
2022-11-19 13:30 - Г Ботев (Пловдив) 1:2