Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
06.09.2017 20:30 1 кръг Г Левски (София) -:-
22.07.2017 21:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:0
29.07.2017 21:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
05.08.2017 21:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
12.08.2017 21:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
20.08.2017 21:00 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:0
27.08.2017 21:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
09.09.2017 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.09.2017 9 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
23.09.2017 10 кръг Г Септември (София) -:-
30.09.2017 11 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.10.2017 12 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.10.2017 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
28.10.2017 14 кръг Д Левски (София) -:-
04.11.2017 15 кръг Д ЦСКА (София) -:-
18.11.2017 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.11.2017 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
29.11.2017 18 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
02.12.2017 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
09.12.2017 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
17.02.2018 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
24.02.2018 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
28.02.2018 23 кръг Д Септември (София) -:-
03.03.2018 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
10.03.2018 25 кръг Д Черно море (Варна) -:-
17.03.2018 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
09.08.2017 20:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 1:1
(4:5)
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
12.07.2017 21:00 1-ви мач Г Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 1:2
19.07.2017 21:00 реванш Д Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 4:1
Трети квалификационен кръг
26.07.2017 20:00 1-ви мач Г Апоел (Беер Шева, Израел, 1) 0:2
02.08.2017 21:30 реванш Д Апоел (Беер Шева, Израел, 1) 3:1
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Плейофи
17.08.2017 21:30 1-ви мач Д Судува (Мариямполе, Литва, 1) 2:0
24.08.2017 20:30 реванш Г Судува (Мариямполе, Литва, 1) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2017 18:30 - Г Родопа Смолян (Смолян) 8:0
17.06.2017 11:00 - Г Евроколеж (Пловдив) 15:0
22.06.2017 20:00 - Д Габала (Габала, Азербайджан, 1) 2:0
24.06.2017 19:00 - Д Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1) 1:0
26.06.2017 19:00 - Д Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 1:1
28.06.2017 19:00 - Д Университатя (Крайова, Румъния, 1) 1:0
01.07.2017 19:00 - Д Динамо (Москва, Русия, 1) 1:3
02.07.2017 19:00 - Д Ахмат (Грозни, Русия, 1) 2:0
07.07.2017 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1
07.07.2017 20:00 - Д Черноморец (Балчик) 4:3