Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
21.07.2018 18:30 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
28.07.2018 20:45 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
04.08.2018 20:45 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
12.08.2018 18:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
19.08.2018 21:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
26.08.2018 18:45 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
02.09.2018 21:00 7 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:1
14.09.2018 20:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
23.09.2018 20:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:2
29.09.2018 20:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 5:1
07.10.2018 16:45 11 кръг Г Ботев (Враца) 4:1
20.10.2018 20:00 12 кръг Д Левски (София) 2:1
28.10.2018 17:30 13 кръг Г Септември (София) 4:1
04.11.2018 17:30 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
11.11.2018 16:45 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
24.11.2018 17:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
02.12.2018 14:45 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
06.12.2018 17:30 18 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
09.12.2018 17:30 19 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
16.12.2018 15:00 20 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
16.02.2019 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
23.02.2019 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
27.02.2019 23 кръг Г Черно море (Варна) -:-
02.03.2019 24 кръг Д Ботев (Враца) -:-
09.03.2019 25 кръг Г Левски (София) -:-
16.03.2019 26 кръг Д Септември (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2018 16:00 1-ви мач Г Несебър (Несебър) 3:1
Втори кръг (1/8 финали)
31.10.2018 19:00 1-ви мач Д Славия 1913 (София) 2:2
(4:3)
Трети кръг (1/4 финали)
03.04.2019 1-ви мач Д ЦСКА (София) -:-
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
05.07.2018 20:30 1-ви мач Д Славия 1913 (София) 1:0
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
11.07.2018 20:00 1-ви мач Д Крузейдърс (Белфаст, С.Ирл., 1) 7:0
17.07.2018 22:00 реванш Г Крузейдърс (Белфаст, С.Ирл., 1) 2:0
Втори квалификационен кръг
25.07.2018 20:00 1-ви мач Д МОЛ Види (Секешфехервар, Унг, 1) 0:0
01.08.2018 21:00 реванш Г МОЛ Види (Секешфехервар, Унг, 1) 0:1
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Трети квалификационен кръг
09.08.2018 20:00 1-ви мач Д Зрински (Мостар, Босна и Херцеговина, 1) 1:0
16.08.2018 21:00 реванш Г Зрински (Мостар, Босна и Херцеговина, 1) 1:1
Плейофи
23.08.2018 19:00 1-ви мач Г Торпедо (Кутаиси, Грузия, 1) 1:0
30.08.2018 20:00 реванш Д Торпедо (Кутаиси, Грузия, 1) 4:0
Групова фаза / Група "А"
20.09.2018 22:00 - Д Байер 04 (Леверкузен, Германия, 1) 2:3
04.10.2018 19:55 - Г Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) 0:1
25.10.2018 19:55 - Г АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 1:1
08.11.2018 22:00 - Д АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 0:0
29.11.2018 19:55 - Г Байер 04 (Леверкузен, Германия, 1) 1:1
13.12.2018 22:00 - Д Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.06.2018 10:45 - Г Марица 1921 (Пловдив) 11:0
20.06.2018 18:30 - Г Вакер (Инсбрук, Австрия, 1) 2:1
23.06.2018 18:30 - Д Карабах (Агдам, Азербайджан, 1) 1:1
26.06.2018 18:30 - Д Ахмат (Грозни, Русия, 1) 3:1
30.06.2018 18:30 - Г Йънг Бойс (Берн, Швейцария, 1) 2:1
15.11.2018 13:00 - Д Виторул (Констанца, Румъния, 1) 0:2