Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
2021-07-25 21:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
2021-07-31 21:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0
2021-12-20 16:30 3 кръг Г ЦСКА (София) -:-
2022-02-12 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
2021-08-21 21:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
2021-08-29 21:00 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
2021-09-11 18:30 7 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
2021-09-19 20:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
2021-09-26 19:15 9 кръг Д Ботев (Враца) 3:1
2021-10-03 20:15 10 кръг Г Левски (София) 4:2
2021-10-16 17:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:0
2021-10-25 18:30 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:1
2021-10-31 19:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
2021-11-07 18:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
2021-11-21 15:30 15 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
2021-11-29 17:15 16 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
2021-12-02 15:00 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
2021-12-05 14:30 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
2021-12-13 16:30 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
2022-02-19 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
2022-02-26 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
2022-03-05 22 кръг Г Ботев (Враца) -:-
2022-03-12 23 кръг Д Левски (София) -:-
2022-03-19 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
2022-04-02 25 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
2022-04-09 26 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
2021-09-23 16:00 1-ви мач Г Спартак 1918 (Варна) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
2021-10-28 16:00 1-ви мач Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
Трети кръг (1/4 финали)
2022-03-02 1-ви мач Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
2021-07-17 20:30 1-ви мач Д ЦСКА (София) 4:0
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
2021-07-07 20:00 1-ви мач Д Шахтьор (Солигорск, Беларус) 1:0
2021-07-13 22:30 реванш Г Шахтьор (Солигорск, Беларус) 1:0
Втори квалификационен кръг
2021-07-21 21:00 1-ви мач Г Мура (Мурска Собота, Словения) 0:0
2021-07-28 21:00 реванш Д Мура (Мурска Собота, Словения) 3:1
Трети квалификационен кръг
2021-08-03 22:00 1-ви мач Г Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 1:1
2021-08-10 21:00 реванш Д Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 2:2
(4:1)
Плейофи
2021-08-18 22:00 1-ви мач Г Малмьо ФФ (Малмьо, Швеция) 0:2
2021-08-24 22:00 реванш Д Малмьо ФФ (Малмьо, Швеция) 2:1
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза, Група "F"
2021-09-16 19:45 1 кръг Г Мидтюленд (Хернинг/Икаст, Дания) 1:1
2021-09-30 22:00 2 кръг Д Цървена звезда (Белград, Сърбия) 0:1
2021-10-21 19:45 3 кръг Д Спортинг (Брага, Португалия) 0:1
2021-11-04 22:00 4 кръг Г Спортинг (Брага, Португалия) 2:4
2021-11-25 19:45 5 кръг Г Цървена звезда (Белград, Сърбия) 0:1
2021-12-09 22:00 6 кръг Д Мидтюленд (Хернинг/Икаст, Дания) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2021-06-16 19:00 - Д Хаймщетен (Кирххайм, Германия, 4) 2:0
2021-06-19 18:00 - Д ЧФР (Клуж, Румъния, 1) 1:1
2021-06-23 17:00 - Д Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1) 1:3
2021-06-27 17:00 - Г ЛАСК (Линц, Австрия, 1) 3:0