Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Миньор (Перник) -:-
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
16.09.2017 17:00 6 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
23.09.2017 17:00 7 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
27.09.2017 17:00 8 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
14.10.2017 16:00 11 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
11.11.2017 14:00 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
18.11.2017 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
25.11.2017 14:00 17 кръг Д Банско (Банско) -:-
24.02.2018 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Миньор (Перник) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
04.04.2018 24 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
28.04.2018 28 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Септември (Симитли) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Банско (Банско) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Пазарджик / Финал
23.08.2017 18:00 1-ви мач Г Левски (Паталеница) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2017 18:00 - Д Локомотив 1929 (София) 2:2
07.07.2017 11:00 - Д Созопол (Созопол) 1:2
12.07.2017 10:30 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:3
15.07.2017 10:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
19.07.2017 18:00 - Г Септември (Симитли) 1:1
22.07.2017 11:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 7:1
26.07.2017 10:30 - Г ЦСКА 1948 (София) 2:5
29.07.2017 18:00 - Д Раковски 2011 (Раковски) 4:1
05.08.2017 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 4:1