XXIX кръг |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 1:0 |
13 април 2024, събота, 16:00 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Вихрен (Сандански) | 1:1 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София) | 0:1 |
ЦСКА II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 3:1 |
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница) | 2:1 |
Пирин 1941 (Разлог) - Септември II (София) | 2:1 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Миньор (Перник) | 0:4 |
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) | 0:3* |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:1 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско тийм (Банско) | 1:0 |
XXVI кръг |
10 април 2024, сряда, 17:00 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Славия 1913 II (София) | 1:0 |
XXVIII кръг |
6 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Банско тийм (Банско) | 5:2 |
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 0:3 |
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 3:1 |
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) | 3:0* |
Септември II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 0:0 |
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог) | 4:0 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Оборище (Панагюрище) | 1:2 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:0 |
XXVII кръг |
31 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
ЦСКА II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 4:1 |
30 март 2024, събота, 16:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Левски II (София) | 2:1 |
30 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Вихрен (Сандански) | 2:1 |
Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:1 |
Пирин 1941 (Разлог) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 1:0 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:3 |
Чавдар (Етрополе) - Септември II (София) | 0:3* |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник) | 1:2 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли) | 4:1 |
Банско тийм (Банско) - Кюстендил (Кюстендил) | 0:1 |
XXVI кръг |
23 март 2024, събота, 16:30 ч: |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА II (София) | 1:1 |
23 март 2024, събота, 15:15 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог) | 1:1 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:2 |
Септември (Симитли) - Банско тийм (Банско) | 0:0 |
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:1 |
Септември II (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 2:0 |
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе) | 3:0* |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 2:0 |
Левски II (София) - Оборище (Панагюрище) | 4:2 |
XXV кръг |
16 март 2024, събота, 17:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:0 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Вихрен (Сандански) | 1:1 |
Оборище (Панагюрище) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 5:2 |
Пирин 1941 (Разлог) - Левски II (София) | 1:1 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:1 |
Чавдар (Етрополе) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 0:3* |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница) | 0:0 |
Банско тийм (Банско) - Миньор (Перник) | 0:1 |
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) | 3:3 |
15 март 2024, петък, 15:00 ч: |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември II (София) | 1:0 |
XXIV кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Септември II (София) - Банско тийм (Банско) | 3:1 |
10 март 2024, неделя, 11:10 ч: |
Левски II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 1:1 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли) | 2:1 |
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) | 0:0 |
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:2 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе) | 3:0* |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Пирин 1941 (Разлог) | 1:0 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище) | 1:2 |
ЦСКА II (София) - Славия 1913 II (София) | 2:1 |
9 март 2024, събота, 12:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:0 |
XXIII кръг |
6 март 2024, сряда, 15:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Вихрен (Сандански) | 3:0 |
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА II (София) | 0:2 |
Пирин 1941 (Разлог) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:0 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 0:2 |
Чавдар (Етрополе) - Левски II (София) | 0:3* |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:1 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 2:1 |
Банско тийм (Банско) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Септември II (София) | 2:1 |
Септември (Симитли) - Миньор (Перник) | 0:1 |
XXII кръг |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Оборище (Панагюрище) | 5:1 |
2 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник) | 0:1 |
Септември II (София) - Септември (Симитли) | 0:0 |
Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:0 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Банско тийм (Банско) | 3:1 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 2:2 |
Левски II (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 5:3 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Чавдар (Етрополе) | 3:0* |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 2:0 |
2 март 2024, събота, 13:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Пирин 1941 (Разлог) | 1:0 |
XXI кръг |
24 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански) | 0:0 |
Пирин 1941 (Разлог) - Славия 1913 II (София) | 2:1 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - ЦСКА II (София) | 0:2 |
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:3* |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:2 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски II (София) | 2:0 |
Банско тийм (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 0:0 |
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:1 |
Миньор (Перник) - Септември II (София) | 1:0 |
XX кръг |
18 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 2:0 |
17 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Септември II (София) | 2:0 |
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник) | 4:2 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Септември (Симитли) | 1:1 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Кюстендил (Кюстендил) | 4:1 |
Левски II (София) - Банско тийм (Банско) | 5:1 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 0:0 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:0 |
ЦСКА II (София) - Чавдар (Етрополе) | 3:0* |
Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог) | 0:1 |
XIX кръг |
14 февруари 2024, сряда, 14:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Миньор (Перник) | 0:2 |
10 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Сливнишки герой (Сливница) - Септември II (София) | 2:1 |
XIII кръг |
10 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 2:3 |
VIII кръг |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Септември II (София) - Чавдар (Етрополе) | 0:1 |
XIX кръг |
25 ноември 2023, събота, 17:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 4:2 |
25 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен (Сандански) | 1:3 |
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 0:3 |
Славия 1913 II (София) - Чавдар (Етрополе) | 0:7 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 3:0 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Банско тийм (Банско) | 1:3 |
Левски II (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:2 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли) | 3:2 |
XVIII кръг |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница) | 0:0 |
Септември II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 2:0 |
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград) | 3:1 |
Септември (Симитли) - Левски II (София) | 2:1 |
Кюстендил (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 3:1 |
Банско тийм (Банско) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:1 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА II (София) | 0:2 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Славия 1913 II (София) | 4:0 |
Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище) | 8:0 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог) | 4:1 |
XVII кръг |
11 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Вихрен (Сандански) | 0:2 |
Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе) | 1:3 |
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:1 |
Славия 1913 II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 3:4 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:1 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (Симитли) | 3:1 |
Левски II (София) - Миньор (Перник) | 0:2 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември II (София) | 3:3 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Сливнишки герой (Сливница) | 0:2 |
11 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Банско тийм (Банско) | 2:1 |
XIII кръг |
8 ноември 2023, сряда, 14:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен (Сандански) | 2:1 |
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:0 |
Славия 1913 II (София) - Миньор (Перник) | 1:3 |
VII кръг |
8 ноември 2023, сряда, 14:00 ч: |
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград) | 3:0 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 3:1 |
XVI кръг |
4 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:0 |
3 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 1:0 |
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:3 |
Септември II (София) - Левски II (София) | 1:1 |
Миньор (Перник) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА II (София) | 1:2 |
Банско тийм (Банско) - Славия 1913 II (София) | 2:1 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище) | 2:2 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог) | 2:1 |
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 1:0 |
XV кръг |
27 октомври 2023, петък, 16:15 ч: |
ЦСКА II (София) - Септември (Симитли) | 2:0 |
27 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански) | 1:0 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:1 |
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:2 |
Оборище (Панагюрище) - Банско тийм (Банско) | 0:0 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) | 1:2 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември II (София) | 2:2 |
Левски II (София) - Сливнишки герой (Сливница) | 2:3 |
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 1:1 |
26 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:4 |
XIV кръг |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:3 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Левски II (София) | 2:3 |
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 2:2 |
Септември II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:0 |
Миньор (Перник) - ЦСКА II (София) | 1:0 |
Септември (Симитли) - Славия 1913 II (София) | 2:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище) | 5:0 |
Банско тийм (Банско) - Пирин 1941 (Разлог) | 1:0 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 2:1 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе) | 2:1 |
XIII кръг |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Банско тийм (Банско) | 1:3 |
Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:4 |
Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли) | 2:2 |
ЦСКА II (София) - Септември II (София) | 2:1 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сливнишки герой (Сливница) | 0:1 |
Левски II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 4:0 |
XII кръг |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Левски II (София) | 1:0 |
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 4:1 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:1 |
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА II (София) | 1:2 |
Септември II (София) - Славия 1913 II (София) | 1:1 |
Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище) | 2:1 |
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог) | 2:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 0:0 |
Банско тийм (Банско) - Чавдар (Етрополе) | 2:2 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:2 |
VIII кръг |
4 октомври 2023, сряда, 16:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Пирин 1941 (Разлог) | 1:1 |
XI кръг |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен (Сандански) | 4:3 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско тийм (Банско) | 3:0 |
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:1 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Септември (Симитли) | 0:0 |
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник) | 0:1 |
Оборище (Панагюрище) - Септември II (София) | 1:5 |
Славия 1913 II (София) - Сливнишки герой (Сливница) | 2:1 |
ЦСКА II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 2:1 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Балкан 1929 (Ботевград) | 0:1 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски II (София) | 1:1 |
X кръг |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:0 |
Балкан 1929 (Ботевград) - ЦСКА II (София) | 0:3 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Славия 1913 II (София) | 3:1 |
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище) | 1:0 |
Септември II (София) - Пирин 1941 (Разлог) | 3:0 |
Миньор (Перник) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 3:1 |
Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 4:1 |
Банско тийм (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:1 |
23 септември 2023, събота, 15:00 ч: |
Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:1 |
22 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе) | 4:2 |
VII кръг |
20 септември 2023, сряда, 17:00 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен (Сандански) | 1:2 |
IX кръг |
18 септември 2023, понеделник, 17:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Левски II (София) | 1:0 |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 0:1 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Банско тийм (Банско) - Вихрен (Сандански) | 1:2 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли) | 3:2 |
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) | 0:1 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Септември II (София) | 1:0 |
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница) | 0:1 |
Оборище (Панагюрище) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 3:1 |
15 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:2 |
Славия 1913 II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:2 |
VIII кръг |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 2:0 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЦСКА II (София) | 0:4 |
Левски II (София) - Славия 1913 II (София) | 2:0 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище) | 3:1 |
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 2:0 |
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 2:0 |
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 2:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Банско тийм (Банско) | 1:0 |
VII кръг |
6 септември 2023, сряда, 17:00 ч: |
Банско тийм (Банско) - Септември (Симитли) | 1:0 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник) | 1:1 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември II (София) | 1:3 |
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:1 |
Оборище (Панагюрище) - Левски II (София) | 1:3 |
Славия 1913 II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:1 |
ЦСКА II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:0 |
VI кръг |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - ЦСКА II (София) | 1:1 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 II (София) | 0:2 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Оборище (Панагюрище) | 1:1 |
Левски II (София) - Пирин 1941 (Разлог) | 5:0 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 2:1 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Чавдар (Етрополе) | 1:2 |
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:4* |
Септември II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 3:1 |
Миньор (Перник) - Банско тийм (Банско) | 3:1 |
Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:2 |
V кръг |
26 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански) | 1:2 |
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) | 2:0 |
Банско тийм (Банско) - Септември II (София) | 3:0 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:1 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 1:3 |
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград) | 2:0 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Левски II (София) | 0:1 |
Пирин 1941 (Разлог) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:1 |
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:0 |
Славия 1913 II (София) - ЦСКА II (София) | 1:2 |
IV кръг |
20 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Славия 1913 II (София) | 2:1 |
19 август 2023, събота, 18:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Оборище (Панагюрище) | 0:1 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин 1941 (Разлог) | 0:0 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 1:2 |
Левски II (София) - Чавдар (Етрополе) | 0:2 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 4:0 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 2:1 |
Сливнишки герой (Сливница) - Банско тийм (Банско) | 0:0 |
Септември II (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:0 |
Миньор (Перник) - Септември (Симитли) | 4:1 |
III кръг |
16 август 2023, сряда, 18:00 ч: |
Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански) | 4:1 |
Септември (Симитли) - Септември II (София) | 2:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница) | 0:1 |
Банско тийм (Банско) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 3:3 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) | 5:3 |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски II (София) | 3:0 |
Чавдар (Етрополе) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 5:1 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 4:0 |
Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА II (София) | 1:0 |
Оборище (Панагюрище) - Славия 1913 II (София) | 1:3 |
II кръг |
13 август 2023, неделя, 10:30 ч: |
Славия 1913 II (София) - Пирин 1941 (Разлог) | 1:0 |
12 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Оборище (Панагюрище) | 5:2 |
ЦСКА II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) | 3:1 |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе) | 2:1 |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:2 |
Левски II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) | 0:1 |
Балкан 1929 (Ботевград) - Банско тийм (Банско) | 1:1 |
ФК ЦСКА 1948 III (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 0:3 |
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли) | 2:1 |
Септември II (София) - Миньор (Перник) | 1:4 |
I кръг |
5 август 2023, събота, 20:00 ч: |
Септември (Симитли) - ФК ЦСКА 1948 III (София) | 0:3 |
5 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Септември II (София) - Вихрен (Сандански) | 2:1 |
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница) | 5:1 |
Кюстендил (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:2 |
Банско тийм (Банско) - Левски II (София) | 2:0 |
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 3:0* |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:1 |
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА II (София) | 4:1 |
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Славия 1913 II (София) | 2:1 |
Пирин 1941 (Разлог) - Оборище (Панагюрище) | 1:3 |