XXVIII кръг |
24 април 2024, сряда, 17:00 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) | 2:0 |
XXXI кръг |
20 април 2024, събота, 20:00 ч: |
Ботев II (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 0:0 |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово) | 2:1 |
Розова долина (Казанлък) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 5:2 |
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:3 |
Атлетик (Куклен) - ФК Сливен (Сливен) | 2:1 |
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение) | 1:0 |
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 3:2 |
Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив) | 3:2 |
Саяна (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 5:0 |
Берое II (Стара Загора) - Созопол (Созопол) | 3:2 |
XXX кръг |
17 април 2024, сряда, 17:00 ч: |
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол) | 2:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Берое II (Стара Загора) | 4:0 |
Спартак 1947 (Пловдив) - Саяна (Хасково) | 2:1 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър) | 2:3 |
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково) | 1:0 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:2 |
ФК Сливен (Сливен) - Ботев II (Пловдив) | 1:2 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен) | 2:1 |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) | 3:0 |
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) | 1:2 |
XXIX кръг |
13 април 2024, събота, 18:00 ч: |
Созопол (Созопол) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 1:1 |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) | 5:1 |
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора) | 1:5 |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Атлетик (Куклен) | 1:2 |
Ботев II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 4:0 |
Родопа Смолян (Смолян) - ФК Сливен (Сливен) | 1:1 |
Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 0:3 |
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение) | 1:1 |
Саяна (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:0 |
Берое II (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:1 |
XXVIII кръг |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Созопол (Созопол) | 4:1 |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Левски (Карлово) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:2 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое II (Стара Загора) | 4:0 |
Гигант (Съединение) - Саяна (Хасково) | 1:2 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Несебър (Несебър) | 3:3 |
ФК Сливен (Сливен) - Сокол (Марково) | 5:2 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа Смолян (Смолян) | 4:2 |
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен) | 3:0 |
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) | 4:1 |
XXVII кръг |
3 април 2024, сряда, 18:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 3:1 |
3 април 2024, сряда, 17:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово) | 2:0 |
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък) | 0:2 |
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:0 |
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:0 |
Несебър (Несебър) - ФК Сливен (Сливен) | 3:1 |
Саяна (Хасково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 4:0 |
Берое II (Стара Загора) - Гигант (Съединение) | 0:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:2 |
XXVI кръг |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Сокол (Марково) | 1:0 |
30 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:2 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:2 |
Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол) | 1:0 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Берое II (Стара Загора) | 5:0 |
ФК Сливен (Сливен) - Саяна (Хасково) | 0:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър) | 1:1 |
Загорец (Нова Загора) - Родопа Смолян (Смолян) | 2:1 |
Розова долина (Казанлък) - Ботев II (Пловдив) | 0:1 |
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен) | 5:1 |
XXIII кръг |
27 март 2024, сряда, 15:00 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен) | 3:0 |
XXV кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Саяна (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 |
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 5:0 |
23 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Розова долина (Казанлък) | 2:0 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово) | 2:2 |
Ботев II (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) | 8:0 |
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора) | 0:2 |
Несебър (Несебър) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 2:1 |
Берое II (Стара Загора) - ФК Сливен (Сливен) | 0:0 |
Созопол (Созопол) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение) | 4:1 |
XXIV кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Саяна (Хасково) | 1:2 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) | 3:1 |
Гигант (Съединение) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:1 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 1:0 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое II (Стара Загора) | 3:0 |
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър) | 2:2 |
Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково) | 2:0 |
Карнобат (Карнобат) - Родопа Смолян (Смолян) | 2:1 |
Атлетик (Куклен) - Ботев II (Пловдив) | 1:4 |
13 март 2024, сряда, 14:00 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Созопол (Созопол) | 1:0 |
XXIII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:0 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Ботев II (Пловдив) - Левски (Карлово) | 3:5 |
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат) | 1:0 |
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) | 1:0 |
Саяна (Хасково) - Загорец (Нова Загора) | 1:0 |
Берое II (Стара Загора) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:0 |
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:0 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) | 0:3 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение) | 2:6 |
XXII кръг |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Созопол (Созопол) | 1:1 |
Ботев II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) | 5:0 |
2 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение) | 3:2 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 3:2 |
ФК Сливен (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:2 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 4:0 |
Загорец (Нова Загора) - Берое II (Стара Загора) | 4:0 |
Розова долина (Казанлък) - Саяна (Хасково) | 0:2 |
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) | 0:1 |
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково) | 5:0 |
XXI кръг |
25 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:1 |
Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 5:0 |
24 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово) | 4:2 |
Сокол (Марково) - Ботев II (Пловдив) | 0:2 |
Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен) | 3:0* |
Саяна (Хасково) - Карнобат (Карнобат) | 4:0 |
Берое II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) | 2:3 |
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора) | 3:0 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Сливен (Сливен) | 0:0 |
Гигант (Съединение) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 4:1 |
XX кръг |
18 февруари 2024, неделя, 14:30 ч: |
Ботев II (Пловдив) - Несебър (Несебър) | 1:3 |
18 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | 2:3 |
17 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Левски (Карлово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:0 |
ФК Сливен (Сливен) - Гигант (Съединение) | 0:0 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:0 |
Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:0 |
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол) | 2:0 |
Карнобат (Карнобат) - Берое II (Стара Загора) | 5:2 |
Атлетик (Куклен) - Саяна (Хасково) | 0:2 |
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково) | 2:1 |
XIX кръг |
11 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) | 1:0 |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - Берое II (Стара Загора) | 3:2 |
XVI кръг |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат) | 2:0 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Ботев II (Пловдив) | 0:2 |
XVIII кръг |
29 ноември 2023, сряда, 14:30 ч: |
Несебър (Несебър) - Сокол (Марково) | 5:1 |
XIX кръг |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър) | 2:4 |
Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:4 |
Загорец (Нова Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:0 |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение) | 0:0 |
ФК Сливен (Сливен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:3 |
25 ноември 2023, събота, 13:00 ч: |
Ботев II (Пловдив) - Саяна (Хасково) | 3:4 |
25 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Сокол (Марково) - Левски (Карлово) | 2:1 |
XVIII кръг |
23 ноември 2023, четвъртък, 14:40 ч: |
Созопол (Созопол) - Атлетик (Куклен) | 2:0 |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) | 3:0 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Левски (Карлово) - ФК Сливен (Сливен) | 3:0 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 2:3 |
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:0 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора) | 0:2 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) | 1:2 |
Берое II (Стара Загора) - Ботев II (Пловдив) | 0:2 |
Саяна (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян) | 3:1 |
XVII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:2 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово) | 5:1 |
Сокол (Марково) - Саяна (Хасково) | 1:4 |
Родопа Смолян (Смолян) - Берое II (Стара Загора) | 7:0 |
Ботев II (Пловдив) - Созопол (Созопол) | 4:2 |
Атлетик (Куклен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:2 |
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:0 |
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение) | 3:0 |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Сливен (Сливен) | 2:0 |
XV кръг |
8 ноември 2023, сряда, 14:30 ч: |
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:1 |
XVI кръг |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Берое II (Стара Загора) - Сокол (Марково) | 1:0 |
3 ноември 2023, петък, 18:00 ч: |
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) | 1:0 |
3 ноември 2023, петък, 15:30 ч: |
Созопол (Созопол) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:0 |
3 ноември 2023, петък, 14:30 ч: |
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Загорец (Нова Загора) | 0:5 |
Саяна (Хасково) - Несебър (Несебър) | 1:2 |
2 ноември 2023, четвъртък, 14:30 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 4:2 |
Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) | 5:1 |
XV кръг |
27 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Ботев II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:1 |
Загорец (Нова Загора) - ФК Сливен (Сливен) | 6:1 |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:1 |
26 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Саяна (Хасково) - Левски (Карлово) | 2:1 |
Несебър (Несебър) - Берое II (Стара Загора) | 7:1 |
Сокол (Марково) - Созопол (Созопол) | 1:1 |
Родопа Смолян (Смолян) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:0 |
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение) | 0:3 |
Розова долина (Казанлък) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 4:1 |
XIV кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:1 |
21 октомври 2023, събота, 17:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър) | 1:2 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 0:3 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора) | 2:1 |
ФК Сливен (Сливен) - Розова долина (Казанлък) | 0:3 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Карнобат (Карнобат) | 3:2 |
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен) | 2:0 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив) | 0:0 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково) | 2:0 |
Берое II (Стара Загора) - Саяна (Хасково) | 0:3 |
XIII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ботев II (Пловдив) - Гигант (Съединение) | 0:2 |
Карнобат (Карнобат) - ФК Сливен (Сливен) | 2:0 |
Загорец (Нова Загора) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 3:2 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Берое II (Стара Загора) - Левски (Карлово) | 0:2 |
Саяна (Хасково) - Созопол (Созопол) | 1:1 |
Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 5:1 |
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:1 |
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:2 |
Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:1 |
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 |
XII кръг |
11 октомври 2023, сряда, 17:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Берое II (Стара Загора) | 4:0 |
11 октомври 2023, сряда, 16:15 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) | 1:1 |
Спартак 1947 (Пловдив) - Несебър (Несебър) | 1:1 |
11 октомври 2023, сряда, 16:00 ч: |
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора) | 2:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат) | 4:1 |
ФК Сливен (Сливен) - Атлетик (Куклен) | 2:3 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Ботев II (Пловдив) | 0:0 |
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:0 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково) | 2:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Саяна (Хасково) | 0:6 |
XI кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:2 |
7 октомври 2023, събота, 17:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово) | 1:2 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Берое II (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:3 |
Саяна (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) | 2:0 |
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 6:0 |
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение) | 1:5 |
Родопа Смолян (Смолян) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:2 |
Ботев II (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен) | 7:1 |
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 |
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) | 1:2 |
X кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 3:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев II (Пловдив) | 3:2 |
Спартак 1947 (Пловдив) - Берое II (Стара Загора) | 6:0 |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) | 0:2 |
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат) | 5:0 |
ФК Сливен (Сливен) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:9 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково) | 3:1 |
Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър) | 2:1 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Саяна (Хасково) | 0:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол) | 0:1 |
IX кръг |
27 септември 2023, сряда, 18:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:1 |
27 септември 2023, сряда, 17:00 ч: |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово) | 4:3 |
Берое II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:3 |
Саяна (Хасково) - Гигант (Съединение) | 1:1 |
Несебър (Несебър) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:0 |
Сокол (Марково) - ФК Сливен (Сливен) | 5:2 |
Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:2 |
Ботев II (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:2 |
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора) | 1:1 |
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък) | 1:0 |
VIII кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:0 |
Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 7:0 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат) | 4:1 |
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен) | 3:1 |
Загорец (Нова Загора) - Ботев II (Пловдив) | 1:2 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково) | 1:2 |
ФК Сливен (Сливен) - Несебър (Несебър) | 1:6 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Саяна (Хасково) | 0:2 |
Гигант (Съединение) - Берое II (Стара Загора) | 4:2 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол) | 2:2 |
VI кръг |
20 септември 2023, сряда, 17:30 ч: |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Саяна (Хасково) | 2:0 |
20 септември 2023, сряда, 17:00 ч: |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Несебър (Несебър) | 3:5 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:4 |
VII кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово) | 3:2 |
Ботев II (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) | 0:2 |
16 септември 2023, събота, 18:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение) | 3:2 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:3 |
Берое II (Стара Загора) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:0 |
Саяна (Хасково) - ФК Сливен (Сливен) | 9:0 |
Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 |
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:4 |
Родопа Смолян (Смолян) - Загорец (Нова Загора) | 1:0 |
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат) | 4:1 |
VI кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Ботев II (Пловдив) | 2:1 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен) | 1:2 |
Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:0 |
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково) | 3:0 |
ФК Сливен (Сливен) - Берое II (Стара Загора) | 0:1 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Созопол (Созопол) | 1:1 |
Гигант (Съединение) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 1:1 |
V кръг |
3 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Гигант (Съединение) | 3:0 |
2 септември 2023, събота, 18:00 ч: |
Созопол (Созопол) - ФК Сливен (Сливен) | 7:1 |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:4 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:1 |
Берое II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 3:1 |
Саяна (Хасково) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 2:1 |
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора) | 2:2 |
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък) | 2:1 |
Родопа Смолян (Смолян) - Карнобат (Карнобат) | 4:2 |
Ботев II (Пловдив) - Атлетик (Куклен) | 1:2 |
IV кръг |
27 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково) | 5:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол) | 0:0 |
26 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Левски (Карлово) - Ботев II (Пловдив) | 0:2 |
Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян) | 2:1 |
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) | 2:4 |
Загорец (Нова Загора) - Саяна (Хасково) | 1:3 |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Берое II (Стара Загора) | 3:0 |
ФК Сливен (Сливен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 1:1 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:3 |
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 3:1 |
III кръг |
20 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен) | 21:0 |
19 август 2023, събота, 19:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 2:2 |
19 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово) | 7:0 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:3 |
Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък) | 0:1 |
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) | 3:1 |
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен) | 3:2 |
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев II (Пловдив) | 2:2 |
18 август 2023, петък, 18:00 ч: |
Берое II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) | 3:4 |
II кръг |
13 август 2023, неделя, 19:00 ч: |
Ботев II (Пловдив) - Сокол (Марково) | 2:1 |
13 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Саяна (Хасково) | 1:4 |
Локомотив 1926 II (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:1 |
12 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:1 |
Атлетик (Куклен) - Несебър (Несебър) | 1:1 |
Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора) | 5:0 |
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол) | 2:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:2 |
ФК Сливен (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:3 |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Гигант (Съединение) | 1:5 |
I кръг |
6 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив) | 5:1 |
5 август 2023, събота, 19:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък) | 2:1 |
5 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Левски (Карлово) | 1:1 |
Гигант (Съединение) - ФК Сливен (Сливен) | 11:0 |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:0 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) | 2:2 |
Берое II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат) | 0:1 |
Саяна (Хасково) - Атлетик (Куклен) | 3:2 |
Несебър (Несебър) - Ботев II (Пловдив) | 4:0 |
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян) | 1:2 |