Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2019 18:45 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2
19.07.2019 21:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
28.07.2019 21:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
02.08.2019 21:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
09.08.2019 20:30 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
16.08.2019 18:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 2:2
25.08.2019 20:30 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
30.08.2019 20:30 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:3
15.09.2019 17:45 9 кръг Г Дунав (Русе) 0:0
21.09.2019 20:00 10 кръг Д Левски (София) 0:2
29.09.2019 16:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:0
04.10.2019 17:30 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0
21.10.2019 20:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
31.10.2019 16:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
05.11.2019 15:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
09.11.2019 17:30 16 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
23.11.2019 12:30 17 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
29.11.2019 16:30 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
08.12.2019 12:00 19 кръг Г Ботев (Враца) 2:0
15.12.2019 16:30 20 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
17.02.2020 17:00 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0
24.02.2020 17:00 22 кръг Д Дунав (Русе) 3:1
01.03.2020 14:15 23 кръг Г Левски (София) 2:1
08.03.2020 12:30 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
08.06.2020 20:30 25 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
13.06.2020 21:00 26 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2019 16:00 1-ви мач Г Загорец (Нова Загора) 4:0
Втори кръг (1/8 финали)
03.12.2019 17:30 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.06.2019 18:30 - Д Ботев (Враца) 2:1
24.06.2019 16:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) 3:2
26.06.2019 18:30 - Д Поморие (Поморие) 1:1
28.06.2019 11:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0
06.07.2019 18:45 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
11.10.2019 13:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1
17.11.2019 12:30 - Г България (мл.) 3:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2020 16:00 - Д Олександрия (Олександрия, Укр, 1) 2:2
21.01.2020 15:30 - Д Оренбург (Оренбург, Русия, 1) 3:2
25.01.2020 14:00 - Д Спартакс (Юрмала, Латвия, 1) 1:0
29.01.2020 15:00 - Д Серед (Серед, Словакия, 1) 1:1
03.02.2020 15:00 - Д Окжетпес (Кокшетау, Казахстан, 1) 0:0
06.02.2020 16:30 - Д Мариупол (Мариупол, Украйна, 1) 0:3
29.05.2020 17:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:2