Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
15.07.2017 21:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
23.07.2017 18:45 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
28.07.2017 21:00 3 кръг Г Септември (София) 2:0
04.08.2017 18:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:4
11.08.2017 18:15 5 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
20.08.2017 18:15 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
26.08.2017 21:00 7 кръг Г Левски (София) 0:4
09.09.2017 20:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
17.09.2017 20:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
23.09.2017 15:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
29.09.2017 20:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
14.10.2017 15:30 12 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
20.10.2017 17:45 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
28.10.2017 17:30 14 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
03.11.2017 17:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
17.11.2017 17:30 16 кръг Д Септември (София) 4:1
25.11.2017 15:15 17 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
28.11.2017 15:00 18 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
03.12.2017 12:30 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
09.12.2017 17:30 20 кръг Д Левски (София) 1:1
18.02.2018 15:00 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
25.02.2018 17:30 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
04.03.2018 17:30 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
08.03.2018 12:30 24 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:1
14.03.2018 17:30 25 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:0
19.03.2018 17:30 26 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
Втора фаза / Втора осмица - група "А"
30.03.2018 17:30 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
05.04.2018 19:30 28 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
13.04.2018 20:00 29 кръг Г Пирин (Благоевград) 5:2
17.04.2018 20:00 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
20.04.2018 20:00 31 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
28.04.2018 20:00 32 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 1-ви мач Г Черноморец (Балчик) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
25.10.2017 17:30 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
(прод.)
Трети кръг (1/4 финали)
13.12.2017 17:30 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
Четвърти кръг (1/2 финали)
10.04.2018 19:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 1:2
24.04.2018 18:30 реванш Д Ботев (Пловдив) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2017 18:00 - Г България /юн.ст./ 3:1
26.06.2017 18:45 - Д Берое (Стара Загора) 0:1
29.06.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:0
02.07.2017 19:00 - Д Созопол (Созопол) 1:0
06.07.2017 18:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 8:0
11.07.2017 18:15 - Д Септември (Симитли) 4:0
16.08.2017 18:30 - Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 8:0
02.09.2017 17:00 - Д Царско село 2015 (София) 0:1
05.10.2017 13:00 - Д Раднички (Ниш, Сърбия, 1) 0:0
07.10.2017 15:30 - Д Оборище (Панагюрище) анл.
08.11.2017 14:00 - Г Раднички (Ниш, Сърбия, 1) 2:2
11.11.2017 13:00 - Д Оборище (Панагюрище) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2018 15:30 - Д Олександрия (Олександрия, Укр, 1) 0:4
21.01.2018 16:00 - Д Ахмат (Грозни, Русия, 1) 1:3
25.01.2018 16:00 - Д Нефтчи (Баку, Азербайджан, 1) 1:0
28.01.2018 15:00 - Д Халадаш (Сомбатхей, Унгария, 1) 0:1
29.01.2018 15:00 - Д ЦСКА /мл./ (Москва, Русия) 1:2
01.02.2018 16:00 - Д Тобол (Костанай, Казахстан, 1) 2:0
10.02.2018 15:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:3