Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:0
10.08.2019 20:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
- 3 кръг
почива
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:5
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Банско (Банско) 0:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
06.11.2019 14:00 13 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 20 кръг
почива
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
04.04.2020 16:00 25 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
11.04.2020 16:00 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Д Банско (Банско) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Миньор (Перник) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Финал
07.08.2019 18:00 1-ви мач Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
18.09.2019 17:00 1-ви мач Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
(3:4)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2019 18:45 - Д Септември (Симитли) 2:0
06.07.2019 10:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:0
09.07.2019 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
13.07.2019 18:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2020 14:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) 2:0
22.01.2020 14:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
29.01.2020 14:30 - Д Кариана (Ерден) -:-
01.02.2020 - Д Левски /юн.ст./ (София) -:-
05.02.2020 - Д Миньор (Перник) -:-