Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
22.08.2018 18:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
25.08.2018 18:00 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
01.09.2018 17:00 5 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:3
08.09.2018 17:00 6 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
22.09.2018 17:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
29.09.2018 17:00 9 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
24.10.2018 16:00 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
27.10.2018 16:00 13 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:1
03.11.2018 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:4
10.11.2018 14:00 15 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
17.11.2018 14:00 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
24.11.2018 14:00 17 кръг Д Банско (Банско) 1:1
06.03.2019 15:00 18 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
02.03.2019 15:00 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:0
16.03.2019 15:00 21 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
20.03.2019 15:00 22 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:1
23.03.2019 15:00 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
30.03.2019 15:00 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
06.04.2019 16:00 25 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
10.04.2019 16:00 26 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
13.04.2019 16:00 27 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
20.04.2019 16:00 28 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
24.04.2019 16:00 29 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
04.05.2019 18:00 30 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Септември (Симитли) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Банско (Банско) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
13.09.2018 17:00 1-ви мач Д Дружба (Мещица) 7:0
Югозападна България / Първи кръг
07.11.2018 14:00 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
Югозападна България / 1/2 финали
14.11.2018 14:00 1-ви мач Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
Югозападна България / Финал
21.11.2018 14:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
(3:4)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2018 11:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
12.07.2018 18:00 - Д Кариана (Ерден) 0:0
14.07.2018 18:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
18.07.2018 18:00 - Д Германея (Сапарева баня) 3:3
22.07.2018 17:00 - Д Бней Йехуда (Тел Авив, Израел, 1) 1:1
25.07.2018 18:00 - Д Секция (Нес Циона, Израел, 2) 0:2
04.08.2018 11:00 - Д Германея (Сапарева баня) 4:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2019 14:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 0:1
30.01.2019 14:30 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 4:0
04.02.2019 15:00 - Д Ком (Берковица) 3:0
07.02.2019 14:00 - Г Беласица (Петрич) 0:1
09.02.2019 14:00 - Д Кариана (Ерден) 1:1
13.02.2019 13:00 - Г Банско (Банско) 0:2
16.02.2019 14:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2