Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
2024-07-22 18:30 1 кръг Д Ловеч (Ловеч) 0:1
2024-07-28 18:30 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
2024-08-04 18:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
2024-08-12 18:00 4 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
2024-08-17 5 кръг Д Пирин 22 (Благоевград) -:-
2024-08-24 6 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
2024-08-31 7 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
2024-09-07 8 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
2024-09-14 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
2024-09-21 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
2024-09-28 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
2024-10-05 12 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
2024-10-19 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
2024-10-26 14 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
2024-11-02 15 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
2024-11-09 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
2024-11-16 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
2024-11-23 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
2024-11-30 19 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
2024-12-04 20 кръг Г Ловеч (Ловеч) -:-
2024-12-07 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
2025-02-15 22 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
2025-02-22 23 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
2025-03-01 24 кръг Г Пирин 22 (Благоевград) -:-
2025-03-08 25 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
2025-03-15 26 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
2025-03-22 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
2025-03-29 28 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
2025-04-02 29 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
2025-04-05 30 кръг Д Миньор (Перник) -:-
2025-04-12 31 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
2025-04-19 32 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
2025-04-26 33 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
2025-05-03 34 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
2025-05-07 35 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
2025-05-10 36 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
2025-05-17 37 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
2025-05-24 38 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2024-06-26 18:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
2024-06-29 10:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:3
2024-07-03 18:00 - Г Беласица (Петрич) 2:2
2024-07-06 17:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
2024-07-10 18:00 - Д Сухарека (Суха река, Косово, 1) 1:2
2024-07-13 10:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:2