Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2022-08-06 18:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
2022-08-13 18:00 2 кръг Г Ботев II (Враца) 2:0
2022-08-20 18:00 3 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
2022-08-27 18:00 4 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
2022-10-26 16:00 5 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
2022-09-10 19:00 6 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0
2022-09-17 17:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
2022-09-25 17:00 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
2022-09-30 17:00 9 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
2022-10-08 16:00 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
2022-10-15 16:00 11 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 5:1
2022-10-22 16:00 12 кръг Д Боруна (Царева ливада) 4:0
2022-10-29 16:00 13 кръг Г Павликени (Павликени) 2:2
2022-11-05 14:30 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
2022-11-12 14:30 15 кръг Г Дреновец (Дреновец) 6:1
2023-02-25 14:30 16 кръг Г Академик (Свищов) 2:0
2023-03-04 14:30 17 кръг Д Ботев II (Враца) 8:0
2023-03-11 14:30 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) 5:0
2023-03-18 14:30 19 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 5:0
2023-03-25 14:30 20 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
2023-05-24 18:30 21 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 4:0
2023-04-08 17:00 22 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
2023-04-14 17:00 23 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
2023-04-22 17:00 24 кръг Д Вихър (Славяново) 1:0
2023-04-29 17:00 25 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
2023-05-06 18:00 26 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 5:0
2023-05-13 18:00 27 кръг Г Боруна (Царева ливада) 4:2
2023-05-20 18:00 28 кръг Д Павликени (Павликени) 5:0
2023-05-27 18:00 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
2023-06-03 18:00 30 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2022-09-22 16:00 1-ви мач Д Миньор (Перник) 1:3
(прод.)
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново, Финал
2022-08-17 18:00 1-ви мач Д Академик (Свищов) 2:1
Северозападна България, Финали
- 1-ви мач
почива
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
2023-05-03 17:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
Финал
2023-05-31 18:00 1-ви мач Д Саяна (Хасково) 2:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново, Първи кръг
2022-10-18 16:00 1-ви мач Г Левски 1986 (Стражица) 7:0
Област Велико Търново, Втори кръг
- 1-ви мач
почива
Област Велико Търново, Финал
2022-11-19 14:00 1-ви мач Д Академик (Свищов) 8:0
Северозападна България, Първи кръг
2023-03-07 14:30 1-ви мач Д Локомотив 1927 (Дряново) 7:0
Северозападна България, Втори кръг
- 1-ви мач
почива
Северозападна България, Финал
2023-04-05 16:00 1-ви мач Д Вихър (Славяново) 2:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2022-07-09 18:00 - Г Дунав от Русе (Русе) 1:4
2022-07-12 18:00 - Д Дунав от Русе II (Русе) 3:0
2022-07-16 18:00 - Г Саяна (Хасково) 2:2
2022-07-21 19:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
2022-07-23 10:30 - Д Академик (Свищов) 3:1
2022-07-30 18:00 - Д Локомотив 1927 (Дряново) 8:0
2022-08-14 19:00 - Д Спортинг 2008 (Рошиори де Веде, Рум, 3) 3:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2023-01-14 14:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
2023-01-21 14:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:2
2023-02-03 14:00 - Д Литекс (Ловеч) 1:2
2023-02-04 14:30 - Д Черноломец 1919 (Попово) 2:2
2023-02-11 14:30 - Г Спортинг 2008 (Рошиори де Веде, Рум, 3) 1:2
2023-02-18 14:30 - Д Павликени (Павликени) 4:1