Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:3
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Интер (Добрич) 7:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:1
29.08.2020 17:00 4 кръг Г Дунав (Русе) 1:1
13.09.2020 17:00 5 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
20.09.2020 17:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
26.09.2020 16:00 7 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:0
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:0
отложен 9 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
25.10.2020 14:00 11 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
01.11.2020 14:00 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
08.11.2020 14:00 13 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
15.11.2020 14:00 14 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
22.11.2020 14:00 15 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 17 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 18 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 19 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 20 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 21 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 22 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 23 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 24 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 28 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 29 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 30 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
29.09.2020 16:00 1-ви мач Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
Първи кръг (1/16 финали)
04.11.2020 13:30 1-ви мач Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Първи кръг
06.09.2020 17:30 1-ви мач Д Тополи 2010 (Тополи) 6:0
Област Варна / Финал
16.09.2020 17:00 1-ви мач Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 12:1
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
14.10.2020 16:00 1-ви мач Д Черноморец (Балчик) 0:0
(2:4)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2020 17:00 - Г Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Рз) 2:2
20.06.2020 17:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:8
24.06.2020 18:30 - Г Созопол (Созопол) 0:4
08.07.2020 18:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
11.07.2020 18:00 - Г Несебър (Несебър) 2:0
25.07.2020 18:00 - Д Тополи 2010 (Тополи) 5:0