I кръг
20 юли 2024, събота, 19:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
20 юли 2024, събота, 21:15 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)-:-
21 юли 2024, неделя, 19:00 ч:
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)-:-
21 юли 2024, неделя, 21:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)-:-
22 юли 2024, понеделник, 19:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна)-:-
22 юли 2024, понеделник, 21:15 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)-:-
II кръг
26 юли 2024, петък, 19:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Крумовград (Крумовград)-:-
26 юли 2024, петък, 21:15 ч:
Левски (София) - Ботев (Враца)-:-
27 юли 2024, събота, 19:00 ч:
ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
27 юли 2024, събота, 21:15 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
28 юли 2024, неделя, 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
28 юли 2024, неделя, 21:15 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
29 юли 2024, понеделник, 19:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив София 1929 (София)-:-
29 юли 2024, понеделник, 21:15 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)-:-
III кръг
3 август 2024, събота:
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Черно море (Варна)-:-
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)-:-
Крумовград (Крумовград) - Ботев (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София)-:-
IV кръг
10 август 2024, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София)-:-
Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Левски (София) - Крумовград (Крумовград)-:-
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)-:-
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
V кръг
17 август 2024, събота:
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Ботев (Враца) - Септември (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
Крумовград (Крумовград) - Берое (Стара Загора)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)-:-
VI кръг
24 август 2024, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Черно море (Варна) - Крумовград (Крумовград)-:-
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Враца)-:-
VII кръг
31 август 2024, събота:
Ботев (Враца) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Крумовград (Крумовград) - Септември (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Левски (София)-:-
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
VIII кръг
14 септември 2024, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Левски (София) - ЦСКА (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Крумовград (Крумовград)-:-
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
IX кръг
21 септември 2024, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Крумовград (Крумовград) - Ботев (Враца)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)-:-
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Славия 1913 (София) - Левски (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)-:-
X кръг
28 септември 2024, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)-:-
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)-:-
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград)-:-
XI кръг
5 октомври 2024, събота:
Крумовград (Крумовград) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Враца)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София)-:-
ЦСКА (София) - Септември (София)-:-
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Пловдив) - Левски (София)-:-
XII кръг
19 октомври 2024, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)-:-
Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Септември (София) - Славия 1913 (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София)-:-
Ботев (Враца) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Крумовград (Крумовград) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
XIII кръг
26 октомври 2024, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Крумовград (Крумовград)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)-:-
Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Септември (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
Левски (София) - Берое (Стара Загора)-:-
XIV кръг
2 ноември 2024, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Черно море (Варна) - Левски (София)-:-
Септември (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Крумовград (Крумовград) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XV кръг
9 ноември 2024, събота:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
ЦСКА (София) - Крумовград (Крумовград)-:-
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)-:-
Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Левски (София) - Септември (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)-:-
XVI кръг
23 ноември 2024, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Черно море (Варна)-:-
Берое (Стара Загора) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Крумовград (Крумовград)-:-
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XVII кръг
30 ноември 2024, събота:
Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)-:-
Крумовград (Крумовград) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)-:-
Ботев (Враца) - Левски (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Септември (София) - Черно море (Варна)-:-
XVIII кръг
4 декември 2024, сряда:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)-:-
Черно море (Варна) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)-:-
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Ботев (Пловдив) - Крумовград (Крумовград)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
XIX кръг
7 декември 2024, събота:
ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)-:-
Крумовград (Крумовград) - Левски (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)-:-
XX кръг
8 февруари 2025, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Септември (София) - Ботев (Враца)-:-
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Берое (Стара Загора) - Крумовград (Крумовград)-:-
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)-:-
XXI кръг
15 февруари 2025, събота:
Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)-:-
Крумовград (Крумовград) - Черно море (Варна)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)-:-
Ботев (Враца) - Локомотив София 1929 (София)-:-
XXII кръг
22 февруари 2025, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Враца)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Септември (София) - Крумовград (Крумовград)-:-
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Левски (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)-:-
XXIII кръг
1 март 2025, събота:
Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Левски (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Черно море (Варна)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)-:-
Крумовград (Крумовград) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)-:-
XXIV кръг
8 март 2025, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Ботев (Враца) - Крумовград (Крумовград)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)-:-
Левски (София) - Славия 1913 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
XXV кръг
15 март 2025, събота:
Ботев (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)-:-
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)-:-
Крумовград (Крумовград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
XXVI кръг
29 март 2025, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Крумовград (Крумовград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Ботев (Враца) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Септември (София) - ЦСКА (София)-:-
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Левски (София) - Ботев (Пловдив)-:-
XXVII кръг
2 април 2025, сряда:
Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - Септември (София)-:-
ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Враца)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Крумовград (Крумовград)-:-
XXVIII кръг
5 април 2025, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Крумовград (Крумовград) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)-:-
Септември (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)-:-
Берое (Стара Загора) - Левски (София)-:-
XXIX кръг
12 април 2025, събота:
Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Левски (София) - Черно море (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Септември (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)-:-
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Крумовград (Крумовград)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
XXX кръг
18 април 2025, петък:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Крумовград (Крумовград) - ЦСКА (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Септември (София) - Левски (София)-:-
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)-:-