Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 1 кръг Г Кариана (Ерден) 1:0
04.08.2018 18:00 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
13.08.2018 18:00 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
19.08.2018 18:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
25.08.2018 18:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
03.09.2018 17:30 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:0
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
30.09.2018 19:00 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
06.10.2018 16:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
21.10.2018 15:00 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
28.10.2018 12:30 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Поморие (Поморие) 1:1
12.11.2018 17:30 14 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:0
24.11.2018 14:30 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:1
01.12.2018 14:30 16 кръг Д Кариана (Ерден) 2:0
08.12.2018 14:00 17 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
23.02.2019 14:30 18 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
02.03.2019 15:30 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
09.03.2019 15:30 20 кръг Д Несебър (Несебър) 5:1
18.03.2019 17:30 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
30.03.2019 15:30 22 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
08.04.2019 20:00 23 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:1
15.04.2019 17:30 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
21.04.2019 17:00 25 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
26.04.2019 17:00 26 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
01.05.2019 17:00 27 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
11.05.2019 28 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
18.05.2019 29 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
25.05.2019 30 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2018 16:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2018 17:30 - Г Ботев (Враца) 1:1
06.07.2018 17:00 - Д Поморие (Поморие) 1:2
11.07.2018 17:30 - Д Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1) 1:0
14.07.2018 18:30 - Г Кариана (Ерден) 4:2
17.07.2018 17:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
21.07.2018 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 2:1
13.10.2018 11:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:00 - Д Хасково 1957 (Хасково) 3:0
23.01.2019 11:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
29.01.2019 16:30 - Д Спартак II (Москва, Русия, 2) 0:2
02.02.2019 14:00 - Д Тамбов (Тамбов, Русия, 2) 1:2
05.02.2019 10:00 - Д Мариупол (Мариупол, Украйна, 1) 0:3
07.02.2019 15:00 - Д Бананц (Ереван, Армения, 1) 1:0
09.02.2019 14:00 - Д Бачка Топола (Б.Топола, Сърбия, 2) 4:1
12.02.2019 16:30 - Д Актобе (Актобе, Казахстан, 1) 2:2
14.02.2019 14:00 - Д Шахтьор /мл./ (Донецк, Украйна, мл.) 5:3
26.02.2019 13:00 - Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
22.03.2019 15:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0