Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2019 18:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
27.07.2019 18:30 2 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0
03.08.2019 18:00 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
10.08.2019 20:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
17.08.2019 18:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
24.08.2019 19:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
31.08.2019 18:00 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
14.09.2019 17:00 8 кръг Г Поморие (Поморие) 3:1
20.09.2019 17:00 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
29.09.2019 17:00 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
05.10.2019 16:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
20.10.2019 15:00 12 кръг Г Септември (София) 1:2
24.10.2019 15:00 13 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
31.10.2019 15:00 14 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
10.11.2019 14:30 15 кръг Д Кариана (Ерден) 2:0
24.11.2019 12:15 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:3
30.11.2019 14:30 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:3
07.12.2019 12:00 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3
16.02.2020 14:00 19 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
22.02.2020 14:00 20 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:0
29.02.2020 14:00 21 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
07.03.2020 14:00 22 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
14.03.2020 15:30 23 кръг Д Спартак 1918 (Варна) анл.
23.03.2020 17:30 24 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) анл.
04.04.2020 25 кръг Д Поморие (Поморие) анл.
11.04.2020 26 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) анл.
18.04.2020 27 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
- 28 кръг
почива
29.04.2020 29 кръг Д Септември (София) анл.
02.05.2020 30 кръг Г Литекс (Ловеч) анл.
09.05.2020 31 кръг Д Черноморец (Балчик) анл.
13.05.2020 32 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
16.05.2020 33 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
23.05.2020 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 1-ви мач Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
28.06.2019 18:00 - Д Септември (София) 2:2
03.07.2019 18:45 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
06.07.2019 18:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:0
09.07.2019 18:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 4:1
13.07.2019 18:00 - Д Спартак (Плевен) 0:1
05.10.2019 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
12.10.2019 15:30 - Д Ботев (Враца) 4:0
16.11.2019 11:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
25.01.2020 14:00 - Д Надежда (Доброславци) 4:0
29.01.2020 14:30 - Д Младост (Лучани, Сърбия, 1) 1:1
01.02.2020 14:30 - Д Фероникели (Глоговац, Косово, 1) 0:0
04.02.2020 09:45 - Д Валмиера (Валмиера, Латвия, 1) 6:0
09.02.2020 14:00 - Д Кариана (Ерден) 3:0