Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
2020-08-09 18:45 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
2020-08-15 17:45 2 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
2020-08-21 20:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
2020-08-30 18:45 4 кръг Д Черно море (Варна) 2:1
2020-09-12 21:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
2020-09-20 17:45 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
2020-09-27 21:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
2020-10-04 17:45 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:1
2020-10-20 17:30 9 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
2020-10-24 17:45 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
2020-10-30 19:15 11 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
2020-12-02 17:30 12 кръг Г Левски (София) 0:1
2020-11-22 17:30 13 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
2020-11-28 18:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 6:0
2020-12-06 12:15 15 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
2020-12-14 17:30 16 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
2021-02-13 15:00 17 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
2021-02-20 15:00 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:2
2021-02-26 17:30 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
2021-03-06 17:30 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
2021-03-12 19:15 21 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
2021-03-20 15:00 22 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:0
2021-04-08 19:30 23 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
2021-04-15 19:30 24 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
2021-04-21 20:30 25 кръг Д Левски (София) 1:0
2021-04-26 18:00 26 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
Втора фаза, Първа група
2021-04-24 27 кръг Д 5-ти Първа фаза -:-
2021-05-01 28 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
2021-05-08 29 кръг Д 6-ти Първа фаза -:-
2021-05-15 30 кръг Д 3-ти Първа фаза -:-
2021-05-22 31 кръг Г 4-ти Първа фаза -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
2020-11-03 13:30 1-ви мач Г Загорец (Нова Загора) 4:3
(прод.)
Втори кръг (1/8 финали)
2021-03-01 17:30 1-ви мач Д Беласица (Петрич) 2:1
Трети кръг (1/4 финали)
2021-03-16 18:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
(прод.)
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-02 20:30 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:0
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
2020-08-27 21:00 1-ви мач Г Искра (Даниловград, Чнг, 1) 1:0
Втори квалификационен кръг
2020-09-17 19:00 1-ви мач Д Тотнъм Хотспър (Лондон, Англия, 1) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-26 18:30 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
2020-09-05 17:00 - Д Миньор (Перник) 3:0
2020-10-10 16:00 - Д Септември (Симитли) 2:0
2020-11-13 14:00 - Д Берое (Стара Загора) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-14 14:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
2021-01-18 14:30 - Д Атлетик (Куклен) 2:0
2021-01-23 14:00 - Г Берое (Стара Загора) 3:0
2021-01-27 14:00 - Г Созопол (Созопол) 2:1
2021-01-30 14:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:1
2021-01-31 14:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
2021-02-06 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
2021-03-28 15:00 - Г Славия 1913 (София) 1:1