Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2019 21:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
19.07.2019 21:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 3:2
28.07.2019 18:45 3 кръг Г Ботев (Враца) 4:1
04.08.2019 21:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
11.08.2019 17:45 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 5:2
19.08.2019 20:30 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:1
24.08.2019 20:30 7 кръг Г Левски (София) 0:1
31.08.2019 18:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
13.09.2019 17:30 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
22.09.2019 17:45 10 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
30.09.2019 20:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
05.10.2019 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
19.10.2019 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
26.10.2019 14 кръг Д Черно море (Варна) -:-
02.11.2019 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.11.2019 16 кръг Д Ботев (Враца) -:-
23.11.2019 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
30.11.2019 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
07.12.2019 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
14.12.2019 20 кръг Д Левски (София) -:-
15.02.2020 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
22.02.2020 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
29.02.2020 23 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
04.03.2020 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
07.03.2020 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
14.03.2020 26 кръг Г ЦСКА (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 16:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
03.07.2019 20:30 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
25.07.2019 20:30 1-ви мач Д Спартак (Търнава, Словакия, 1) 2:0
01.08.2019 21:45 реванш Г Спартак (Търнава, Словакия, 1) 1:3
Трети квалификационен кръг
08.08.2019 20:30 1-ви мач Д Страсбург (Страсбург, Фр, 1) 0:1
15.08.2019 21:30 реванш Г Страсбург (Страсбург, Фр, 1) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.06.2019 17:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) 0:1
21.06.2019 15:00 - Д Сабаил (Баку, Азербайджан, 1) 1:0
25.06.2019 15:00 - Д Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1) 1:1
07.07.2019 18:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
07.09.2019 11:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0