Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2019 18:30 1 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:0
21.07.2019 18:45 2 кръг Д Дунав (Русе) 3:1
29.07.2019 18:45 3 кръг Г Левски (София) 1:3
03.08.2019 18:45 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
10.08.2019 18:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2
17.08.2019 18:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
24.08.2019 18:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
31.08.2019 18:00 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
14.09.2019 17:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
20.09.2019 17:30 10 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
29.09.2019 16:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
05.10.2019 15:00 12 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
19.10.2019 17:30 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
30.10.2019 16:00 14 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1
06.11.2019 13:00 15 кръг Г Дунав (Русе) 2:1
10.11.2019 15:15 16 кръг Д Левски (София) 1:0
25.11.2019 17:30 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
30.11.2019 15:00 18 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
07.12.2019 14:15 19 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1
15.12.2019 12:00 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
16.02.2020 14:30 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
22.02.2020 16:30 22 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
29.02.2020 15:00 23 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
08.03.2020 12:30 24 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
06.06.2020 18:45 25 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
14.06.2020 18:45 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
20.06.2020 21:00 27 кръг Д Ботев (Враца) 3:2
29.06.2020 21:00 28 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1
03.07.2020 21:00 29 кръг Д Дунав (Русе) 3:1
25.04.2020 30 кръг Г Ботев (Враца) анл.
29.04.2020 31 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) анл.
02.05.2020 32 кръг Г Дунав (Русе) анл.
Втора фаза / 1/2 финали за 7-10 място
09.05.2020 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) анл.
07.07.2020 21:00 реванш Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
Втора фаза / Финал за 7-мо място
16.05.2020 1-ви мач Д Черно море (Варна) анл.
11.07.2020 20:00 реванш Г Черно море (Варна) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2019 16:00 1-ви мач Г Миньор (Перник) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
03.12.2019 17:30 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 2:1
Трети кръг (1/4 финали)
04.03.2020 18:00 1-ви мач Г Ботев (Гълъбово) 1:0
(прод.)
Четвърти кръг (1/2 финали)
10.06.2020 21:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 0:0
24.06.2020 20:30 реванш Г ЦСКА (София) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 10:30 - Д Ботев (Гълъбово) 1:0
26.06.2019 18:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
28.06.2019 18:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
03.07.2019 18:45 - Г Царско село 2015 (София) 0:0
06.07.2019 18:30 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:0
23.07.2019 10:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
12.10.2019 14:00 - Д Царско село 2015 (София) 3:1
15.11.2019 14:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2020 14:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 6:0
18.01.2020 16:00 - Д Олександрия (Олександрия, Укр, 1) 0:4
22.01.2020 15:00 - Д Динамо (Тбилиси, Грузия, 1) анл.
25.01.2020 15:00 - Д Чайка (Песчанокопское, Русия, 2) 3:0
27.01.2020 14:00 - Д Къзължар (Петропавловск, Каз, 1) 3:0
31.01.2020 15:00 - Д Царско село 2015 (София) 4:1
08.02.2020 15:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
29.05.2020 17:00 - Д Славия 1913 (София) 2:0