Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
2023-07-16 18:30 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
2023-07-22 19:15 2 кръг Д Левски (София) 1:3
2023-07-29 21:15 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
2023-08-04 21:15 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:2
2023-08-12 19:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
2023-08-20 19:00 6 кръг Д Крумовград (Крумовград) 1:2
2023-08-27 19:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
2023-09-01 21:30 8 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
2023-09-16 20:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 2:2
2023-09-22 20:00 10 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
2023-09-26 19:30 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
2023-09-30 20:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:1
2023-10-08 17:45 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
2023-10-21 14:00 14 кръг Г Ботев (Враца) 5:3
2023-10-26 12:30 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 6:0
2023-11-03 19:30 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
2023-11-12 15:30 17 кръг Г Левски (София) 1:1
2023-11-25 15:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
2023-12-01 15:00 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:0
2023-12-10 15:00 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
2024-02-17 12:00 21 кръг Г Крумовград (Крумовград) 1:2
2024-02-23 17:30 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
2024-03-02 17:45 23 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
2024-03-10 17:45 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
2024-03-17 17:45 25 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
2024-03-31 16:30 26 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
2024-04-04 17:00 27 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0
2024-04-07 17:45 28 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
2024-04-12 17:45 29 кръг Д Ботев (Враца) 2:0
2024-04-21 17:45 30 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:0
Втора фаза, Втора група
2024-04-27 19:00 31 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
2024-05-06 20:15 32 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
2024-05-11 17:00 33 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
2024-05-20 20:15 34 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
2024-05-23 17:45 35 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
2024-05-27 20:00 36 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
2023-11-08 13:30 1-ви мач Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
Втори кръг (1/8 финали)
2023-12-07 17:30 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:2
Трети кръг (1/4 финали)
2024-02-27 17:30 1-ви мач Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
Четвърти кръг (1/2 финали)
2024-04-17 19:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 1:0
2024-05-01 18:45 реванш Д ЦСКА (София) 2:0
Пети кръг (Финал)
2024-05-15 19:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2023-06-25 18:00 - Д Университатя (Крайова, Рум, 1) 0:2
2023-06-28 17:00 - Д КСМ Политехника (Яш, Румъния, 1) 2:0
2023-07-02 20:10 - Д Арис (Солун, Гърция, 1) 1:0
2023-07-08 19:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
2023-07-09 19:00 - Д Раднички (Ниш, Сърбия, 1) 3:0
2023-09-09 11:00 - Д Крумовград (Крумовград) 2:4
2023-10-14 11:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 4:0
2023-11-18 11:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 4:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2024-01-19 12:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
2024-01-23 16:00 - Д Гурник (Забже, Полша, 1) 3:4
2024-01-26 16:30 - Г Пакш (Пакш, Унгария, 1) 0:2
2024-01-28 16:30 - Д Вайле Болдклуб (Вайле, Дания, 1) 1:0
2024-02-01 16:00 - Г Рубин (Казан, Русия, 1) 1:0
2024-02-03 12:00 - Г Динамо (Москва, Русия, 1) 2:3
2024-02-10 13:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
2024-03-22 14:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0