Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2019 18:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
27.07.2019 20:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 4:1
03.08.2019 20:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
12.08.2019 20:30 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
19.08.2019 20:00 5 кръг Д Поморие (Поморие) 5:1
26.08.2019 18:00 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
30.08.2019 20:00 7 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
14.09.2019 8 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
21.09.2019 9 кръг Д Септември (София) -:-
28.09.2019 10 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
05.10.2019 11 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
19.10.2019 12 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
26.10.2019 13 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
02.11.2019 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
09.11.2019 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
23.11.2019 16 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
30.11.2019 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
07.12.2019 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
15.02.2020 19 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
22.02.2020 20 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
29.02.2020 21 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
04.03.2020 22 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
07.03.2020 23 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
14.03.2020 24 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 25 кръг
почива
04.04.2020 26 кръг Г Септември (София) -:-
11.04.2020 27 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
18.04.2020 28 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
25.04.2020 29 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
02.05.2020 30 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
09.05.2020 31 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
13.05.2020 32 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 1-ви мач Г Суворово 1 (Суворово) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2019 17:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
22.06.2019 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:0
29.06.2019 19:00 - Д Ботев (Враца) 2:4
03.07.2019 20:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
06.07.2019 18:45 - Г Славия 1913 (София) 3:1
10.07.2019 19:00 - Г Пирин (Благоевград) 1:0
13.07.2019 19:00 - Д АЕЛ (Лимасол, Кипър, 1) 0:0
14.07.2019 19:00 - Г Миньор (Перник) 0:3