Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
2024-07-19 18:45 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
2024-07-28 19:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
2024-08-05 19:00 3 кръг Г Септември (София) -:-
2024-08-11 19:00 4 кръг Д ЦСКА (София) -:-
2024-08-17 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
2024-08-24 6 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
2024-08-31 7 кръг Г Ботев (Враца) -:-
2024-09-14 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
2024-09-21 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
2024-09-28 10 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
2024-10-05 11 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
2024-10-19 12 кръг Д Левски (София) -:-
2024-10-26 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
2024-11-02 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
2024-11-09 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
2024-11-23 16 кръг Д Черно море (Варна) -:-
2024-11-30 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
2024-12-04 18 кръг Д Септември (София) -:-
2024-12-07 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
2025-02-08 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
2025-02-15 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
2025-02-22 22 кръг Д Ботев (Враца) -:-
2025-03-01 23 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
2025-03-08 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
2025-03-15 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
2025-03-29 26 кръг Д Крумовград (Крумовград) -:-
2025-04-02 27 кръг Г Левски (София) -:-
2025-04-05 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
2025-04-12 29 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
2025-04-18 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
Лига на конференциите
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
2024-07-25 20:30 1-ви мач Д Будучност (Подгорица, Ч.гора, 1) -:-
2024-08-01 22:00 реванш Г Будучност (Подгорица, Ч.гора, 1) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2024-06-25 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
2024-06-28 18:00 - Д Ботев (Пловдив) анл.
2024-07-04 19:00 - Г Марибор (Марибор, Словения, 1) 1:2
2024-07-06 18:00 - Г Ференцварош (Будапеща, Унг, 1) 1:1
2024-07-10 18:30 - Г Динамо (Загреб, Хърватия, 1) 2:6
2024-07-12 19:00 - Г Белтинци (Белтинци, Словения, 2) 4:1
2024-07-13 20:00 - Г Олимпия (Любляна, Словения, 1) 0:3