Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
06.09.2017 20:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
23.07.2017 21:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
30.07.2017 21:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
05.08.2017 18:45 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
13.08.2017 21:00 5 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
18.08.2017 21:00 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
26.08.2017 21:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 4:0
10.09.2017 20:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
15.09.2017 20:00 9 кръг Д Септември (София) 2:0
25.09.2017 20:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
01.10.2017 17:30 11 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
15.10.2017 17:30 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
21.10.2017 16:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
29.10.2017 18:15 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
04.11.2017 17:30 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
19.11.2017 17:30 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
25.11.2017 17:30 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
29.11.2017 17:30 18 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:0
02.12.2017 17:30 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
09.12.2017 17:30 20 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
17.02.2018 21 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
24.02.2018 22 кръг Г Септември (София) -:-
28.02.2018 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
03.03.2018 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
10.03.2018 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
17.03.2018 26 кръг Г ЦСКА (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 19:00 1-ви мач Г Ботев (Гълъбово) 1:0
(прод.)
Втори кръг (1/8 финали)
25.10.2017 18:00 1-ви мач Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
Трети кръг (1/4 финали)
15.12.2017 16:30 1-ви мач Г Дунав 2010 (Русе) -:-
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
29.06.2017 20:00 1-ви мач Д Сутиеска (Никшич, Черна гора, 1) 3:1
06.07.2017 21:30 реванш Г Сутиеска (Никшич, Черна гора, 1) 0:0
Втори квалификационен кръг
13.07.2017 21:30 1-ви мач Г Хайдук (Сплит, Хърватия, 1) 0:1
20.07.2017 20:00 реванш Д Хайдук (Сплит, Хърватия, 1) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.06.2017 17:00 - Д Черно море (Варна) 0:1
23.06.2017 18:30 - Д Радник (Сурдулица, Сърбия, 1) 1:0
09.08.2017 20:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:3
08.10.2017 17:00 - Д Ботев (Враца) 1:0
01.11.2017 17:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 7:0
12.11.2017 16:00 - Д Локомотив 1929 (София) 3:0