Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
2020-08-10 20:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
2020-08-15 20:00 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
2020-08-23 17:45 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
2020-08-29 19:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0
2020-09-13 21:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
2020-09-19 21:00 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0
2020-09-26 21:05 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
2020-10-03 20:15 8 кръг Д Ботев (Враца) 0:0
2020-10-18 20:15 9 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
2020-10-24 20:15 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
2020-11-01 19:15 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
2020-12-02 17:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
2020-12-18 18:00 13 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
2020-12-09 17:30 14 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
2020-12-05 16:30 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:2
2020-12-12 16:30 16 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
2021-02-14 17:00 17 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
2021-02-21 17:00 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
2021-02-28 17:00 19 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
2021-03-07 17:00 20 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
2021-03-13 16:30 21 кръг Г Ботев (Враца) 3:1
2021-03-21 16:30 22 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
2021-04-11 19:45 23 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
2021-04-18 20:45 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
2021-04-21 20:30 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
2021-04-25 17:00 26 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
Втора фаза, Втора група
2021-05-05 19:45 27 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
2021-05-09 20:45 28 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
2021-05-13 20:00 29 кръг Д Черно море (Варна) -:-
2021-05-17 20:00 30 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
2021-05-20 20:00 31 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
2021-05-23 20:00 32 кръг Г Черно море (Варна) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
2020-10-21 14:30 1-ви мач Г Партизан (Червен бряг) 4:1
Втори кръг (1/8 финали)
2021-03-03 18:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 3:1
Трети кръг (1/4 финали)
2021-03-17 18:30 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-01 18:30 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
2020-09-05 11:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-20 16:00 - Г Домжале (Домжале, Словения, 1) 1:2
2021-01-23 13:00 - Д Подбескидже (Биелско-Бяла, Полша, 1) 1:0
2021-01-27 16:00 - Г Копер (Копер, Словения, 1) 2:1
2021-01-30 16:00 - Г Олимпия (Любляна, Словения, 1) 1:0
2021-02-02 15:30 - Г Сараево (Сараево, БиХ, 1) 0:1
2021-02-07 17:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
2021-02-15 14:00 - Д Гранит (Владая) 7:1
2021-02-22 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
2021-03-28 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
2021-04-03 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0