Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
15.07.2019 20:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:1
21.07.2019 21:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
29.07.2019 18:45 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
05.08.2019 21:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
10.08.2019 20:30 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:3
17.08.2019 20:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
24.08.2019 20:30 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
01.09.2019 17:45 8 кръг Г ЦСКА (София) -:-
14.09.2019 9 кръг Д Черно море (Варна) -:-
21.09.2019 10 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
28.09.2019 11 кръг Д Ботев (Враца) -:-
05.10.2019 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
19.10.2019 13 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
26.10.2019 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
02.11.2019 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
09.11.2019 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
23.11.2019 17 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
30.11.2019 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
07.12.2019 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
14.12.2019 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
15.02.2020 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
22.02.2020 22 кръг Г Черно море (Варна) -:-
29.02.2020 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
04.03.2020 24 кръг Г Ботев (Враца) -:-
07.03.2020 25 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.03.2020 26 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2019 1-ви мач Г Лато (Алеково)/Спартак (Вн) -:-
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
11.07.2019 19:30 1-ви мач Г Ружомберок (Ружомберок, Словакия, 1) 2:0
18.07.2019 19:30 реванш Д Ружомберок (Ружомберок, Словакия, 1) 2:0
Втори квалификационен кръг
25.07.2019 18:30 1-ви мач Г АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 0:3
01.08.2019 19:30 реванш Д АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2019 18:00 - Д Ред Бул Брагантино (С.Пауло, Брз, 2) 0:1
25.06.2019 19:00 - Д Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1) 0:1
01.07.2019 18:00 - Д Тюркгюджю Атаспор (Мюнхен, Гер, 4) 0:4
02.07.2019 19:30 - Д Йънг Бойс (Берн, Швейцария, 1) 1:1
10.07.2019 18:00 - Г Миньор (Перник) 1:4