Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
22.07.2018 20:45 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
29.07.2018 20:45 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
05.08.2018 20:45 3 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
12.08.2018 20:45 4 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
19.08.2018 21:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
26.08.2018 21:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
01.09.2018 18:45 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
15.09.2018 20:00 8 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
22.09.2018 20:00 9 кръг Г Ботев (Враца) 2:0
29.09.2018 17:00 10 кръг Д Левски (София) 0:1
06.10.2018 17:30 11 кръг Г Септември (София) 3:0
21.10.2018 20:00 12 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
27.10.2018 15:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
03.11.2018 15:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
09.11.2018 17:45 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
24.11.2018 15:00 16 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
02.12.2018 17:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
06.12.2018 17:30 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
09.12.2018 15:00 19 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
16.12.2018 17:30 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
16.02.2019 21 кръг Г Черно море (Варна) -:-
23.02.2019 22 кръг Д Ботев (Враца) -:-
27.02.2019 23 кръг Г Левски (София) -:-
02.03.2019 24 кръг Д Септември (София) -:-
09.03.2019 25 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
16.03.2019 26 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 19:00 1-ви мач Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
30.10.2018 19:00 1-ви мач Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
Трети кръг (1/4 финали)
03.04.2019 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
12.07.2018 20:45 1-ви мач Д Рига (Рига, Латвия, 1) 1:0
19.07.2018 19:30 реванш Г Рига (Рига, Латвия, 1) 0:1
(5:3)
Втори квалификационен кръг
26.07.2018 20:00 1-ви мач Д Адмира Вакер (Мьодлинг, Ав, 1) 3:0
02.08.2018 20:00 реванш Г Адмира Вакер (Мьодлинг, Ав, 1) 3:1
Трети квалификационен кръг
09.08.2018 20:45 1-ви мач Д Копенхаген (Копенхаген, Дания, 1) 1:2
16.08.2018 19:30 реванш Г Копенхаген (Копенхаген, Дания, 1) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2018 17:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
23.06.2018 18:30 - Д Ви-Варен (Нагасаки, Япония, 1) 3:0
27.06.2018 19:00 - Д Уфа (Уфа, Русия, 1) 2:1
30.06.2018 15:00 - Д Шахтьор (Донецк, Украйна, 1) 0:0
02.07.2018 19:00 - Д Брьондби (Брьондби, Дания, 1) 3:3
07.07.2018 16:00 - Д Царско село 2015 (София) 1:1