Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
2021-07-25 18:45 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:2
2021-12-16 16:30 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
2021-12-20 16:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
2022-02-12 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
2021-08-22 21:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
2021-08-29 18:45 6 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
2021-09-11 20:45 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
2021-09-19 18:15 8 кръг Г Ботев (Враца) 4:2
2021-09-26 16:30 9 кръг Д Левски (София) 2:1
2021-10-03 17:45 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
2021-10-17 19:15 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2
2021-10-24 19:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
2021-10-31 16:30 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
2021-11-08 17:30 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
2021-11-20 17:45 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:1
2021-11-29 17:15 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
2021-12-02 17:30 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
2021-12-05 16:45 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
2021-12-12 14:15 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
2022-02-19 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
2022-02-26 21 кръг Д Ботев (Враца) -:-
2022-03-05 22 кръг Г Левски (София) -:-
2022-03-12 23 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
2022-03-19 24 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
2022-04-02 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
2022-04-09 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
2021-09-22 18:00 1-ви мач Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
Втори кръг (1/8 финали)
2021-10-28 19:00 1-ви мач Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0
Трети кръг (1/4 финали)
2022-03-02 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
2021-07-17 20:30 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
Лига на конференциите
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
2021-07-22 20:00 1-ви мач Д Лиепая (Лиепая, Латвия) 0:0
2021-07-29 17:00 реванш Г Лиепая (Лиепая, Латвия) 0:0
(3:1)
Трети квалификационен кръг
2021-08-05 20:00 1-ви мач Д Осиек (Осиек, Хърватия) 4:2
2021-08-12 22:15 реванш Г Осиек (Осиек, Хърватия) 1:1
Плейофи
2021-08-19 20:00 1-ви мач Г Виктория (Пилзен, Чехия) 0:2
2021-08-26 20:00 реванш Д Виктория (Пилзен, Чехия) 3:0
(прод.)
Групова фаза, Група "С"
2021-09-16 22:00 1 кръг Г Рома (Рим, Италия) 1:5
2021-09-30 19:45 2 кръг Д Бодьо/Глимт (Бодьо, Норвегия) 0:0
2021-10-21 22:00 3 кръг Д Заря (Луганск, Украйна) 0:1
2021-11-04 19:45 4 кръг Г Заря (Луганск, Украйна) 0:2
2021-11-25 22:00 5 кръг Г Бодьо/Глимт (Бодьо, Норвегия) 0:2
2021-12-09 19:45 6 кръг Д Рома (Рим, Италия) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2021-06-19 18:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0
2021-06-26 19:00 - Д Вакер (Инсбрук, Австрия, 2) 1:0
2021-06-30 19:30 - Д Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 1:2
2021-07-04 17:00 - Г Вердер (Бремен, Германия, 2) 0:1
2021-07-07 19:00 - Д Карабах (Агдам, Азербайджан, 1) 0:1
2021-07-10 19:30 - Д Ботев (Враца) 4:0
2021-10-11 15:00 - Г Банско тийм (Банско) 6:1