Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
12.07.2019 21:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
20.07.2019 18:45 2 кръг Д Черно море (Варна) 1:3
28.07.2019 21:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
04.08.2019 18:45 4 кръг Д Ботев (Враца) 1:0
11.08.2019 20:30 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
18.08.2019 18:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:2
25.08.2019 18:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
01.09.2019 17:45 8 кръг Д Левски (София) -:-
14.09.2019 9 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
21.09.2019 10 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
28.09.2019 11 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
05.10.2019 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
19.10.2019 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
26.10.2019 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
02.11.2019 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
09.11.2019 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
23.11.2019 17 кръг Г Ботев (Враца) -:-
30.11.2019 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.12.2019 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
14.12.2019 20 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
15.02.2020 21 кръг Г Левски (София) -:-
22.02.2020 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
29.02.2020 23 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
04.03.2020 24 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
07.03.2020 25 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
14.03.2020 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2019 1-ви мач Г Марица (Пд)/Локомотив (ГО) -:-
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
09.07.2019 20:30 1-ви мач Д ОФК Титоград (Подгорица, Черна гора, 1) 4:0
16.07.2019 21:30 реванш Г ОФК Титоград (Подгорица, Черна гора, 1) 0:0
Втори квалификационен кръг
25.07.2019 20:30 1-ви мач Д Осиек (Осиек, Хърватия, 1) 1:0
01.08.2019 21:45 реванш Г Осиек (Осиек, Хърватия, 1) 0:1
(4:3)
Трети квалификационен кръг
08.08.2019 20:30 1-ви мач Д Заря (Луганск, Украйна, 1) 1:1
15.08.2019 20:00 реванш Г Заря (Луганск, Украйна, 1) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2019 11:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
24.06.2019 18:00 - Г Прибрам (Прибрам, Чехия, 1) 3:0
27.06.2019 19:00 - Г Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1) 0:1
30.06.2019 12:00 - Д Шахтьор (Донецк, Украйна, 1) 0:1
03.07.2019 19:30 - Г Ред Бул (Залцбург, Австрия, 1) 1:0
06.07.2019 19:00 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:0