Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2017 18:45 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
21.07.2017 21:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
31.07.2017 20:30 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:1
07.08.2017 20:30 4 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
12.08.2017 18:15 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
20.08.2017 18:15 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
25.08.2017 18:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
11.09.2017 20:00 8 кръг Г Септември (София) 1:1
15.09.2017 17:15 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
23.09.2017 20:00 10 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
30.09.2017 14:45 11 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
15.10.2017 17:30 12 кръг Д Левски (София) 0:1
23.10.2017 18:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
30.10.2017 19:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
04.11.2017 13:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
20.11.2017 17:30 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
26.11.2017 17:45 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:2
29.11.2017 15:00 18 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:3
03.12.2017 12:30 19 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
09.12.2017 15:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
17.02.2018 13:00 21 кръг Д Септември (София) 3:3
24.02.2018 15:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
03.03.2018 12:30 23 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
08.03.2018 17:30 24 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
11.03.2018 17:30 25 кръг Г Левски (София) 1:1
18.03.2018 18:15 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
02.04.2018 20:00 27 кръг Г Септември (София) 0:1
09.04.2018 17:30 28 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1
15.04.2018 20:00 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
19.04.2018 17:15 30 кръг Д Септември (София) 4:2
22.04.2018 20:00 31 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
30.04.2018 20:00 32 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
Втора фаза / 1/2 финали за 11-14 място
07.05.2018 20:00 1-ви мач Д Пирин (Благоевград) 2:1
14.05.2018 20:30 реванш Г Пирин (Благоевград) 1:0
Втора фаза / Финал за 11-мо място
17.05.2018 20:00 1-ви мач Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
21.05.2018 20:30 реванш Г Дунав 2010 (Русе) 2:1
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 1-ви мач Г Поморие (Поморие) 4:2
(прод.)
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2017 18:00 1-ви мач Д Септември (София) 2:1
Трети кръг (1/4 финали)
13.12.2017 17:30 1-ви мач Д Славия 1913 (София) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2017 20:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
29.06.2017 18:30 - Д Венецуела /глухи/ 7:0
01.07.2017 19:30 - Г ЦСКА (София) 0:2
04.07.2017 18:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:2
05.07.2017 19:30 - Г Верея (Стара Загора) 0:1
08.07.2017 18:30 - Д Литекс (Ловеч) 4:2
26.07.2017 18:15 - Д Спартак (Плевен) 1:1
07.10.2017 14:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:1
11.11.2017 13:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2018 14:00 - Г Верея (Стара Загора) 2:0
23.01.2018 17:00 - Д Лех (Познан, Полша, 1) 3:4
27.01.2018 16:00 - Д Железничар (Сараево, Бос, 1) 1:1
30.01.2018 16:30 - Д Стумбрас (Каунас, Литва, 1) 1:0
02.02.2018 16:30 - Д Олимпия (Любляна, Словения, 1) 0:3
10.02.2018 13:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:1
18.02.2018 11:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 2:0