Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:3
22.08.2018 18:00 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
05.09.2018 17:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:3
01.09.2018 17:00 5 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
08.09.2018 17:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
22.09.2018 17:00 8 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:4
29.09.2018 17:00 9 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
24.10.2018 16:00 12 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:2
27.10.2018 16:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
03.11.2018 14:00 14 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
10.11.2018 14:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
17.11.2018 14:00 16 кръг Г Банско (Банско) 0:1
24.11.2018 14:00 17 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
23.02.2019 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Миньор (Перник) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Септември (Симитли) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Банско (Банско) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
- 1-ви мач
почива
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 1-ви мач Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
Област София / 1/2 финали
03.10.2018 16:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 11:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
04.08.2018 18:00 - Д Ком (Берковица) 0:1