Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:2
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 4:2
- 9 кръг
почива
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
06.11.2019 14:00 13 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Банско (Банско) 0:1
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:2
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Г Септември (Симитли) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
04.04.2020 16:00 25 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 26 кръг
почива
15.04.2020 16:00 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Банско (Банско) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
02.10.2019 16:00 1-ви мач Г Драгоман (Драгоман) 3:0*
Област София / 1/2 финали
30.10.2019 15:00 1-ви мач Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:99
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 10:30 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:7
09.07.2019 18:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
13.07.2019 11:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
24.10.2019 14:00 - Г Царско село 2015 (София) 2:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
25.01.2020 13:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
01.02.2020 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
15.02.2020 - Д Кариана (Ерден) -:-